Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł sprawdź

Opcje przeglądania

Casamance Mansour

O kolekcji Casamance Mansour

Przepiękna, elegancka, pełna klasy i elegancji, taka jest kolekcja Casamance Mansour, która łączy architekturę z „haute couture”. Jej wzory, które teksturą przypominają tkaniny, nadadzą każdemu wnętrzu przytulności, ciepła oraz nutkę orientu.

Przepiękna, elegancka, pełna klasy i elegancji, taka jest kolekcja Casamance Mansour, która łączy architekturę z „haute couture”. Jej wzory, które teksturą przypominają tkaniny, nadadzą każdemu wnętrzu przytulności, ciepła oraz nutkę orientu. Marka Casamance proponuje zarówno delikatne, subtelne faktury jak również mocne, pełne zdobień orientalne wzory, które dzięki mnogości wariantów kolorystycznych sprawią, że każdy znajdzie tutaj ideał pasujący do jego wnętrza! Kolekcja tapet Casamance Mansour w przepiękny sposób łączy w sobie ponadczasowe motywy i współczesny design.

OL / Tapeta Casamance Mansour 74400140 Tiznit - 1 rolka

OL / Tapeta Casamance Mansour 74400140 Tiznit - 1 rolka
OL / Tapeta Casamance Mansour 74400140 Tiznit - 1 rolka
Ściana pełna, maleńkich, drewnianych kwadracików, mozolnie ułożonych obok siebie, a może tkanina przedstawiająca splot płócienny, jedno jest pewne, każdy zauważy w tapecie Tiznit coś innego, wyjątkowego oraz ciekawego. Propozycja marki Casamance, zachwyci wszystkich miłośników, piękna oraz nieszablonowych dekoracji. Jeżeli, więc i Ty lubisz nietuzinkowe wnętrza z nutką tajemniczości i niejednoznaczności to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 585,00 zł 780,00 zł
rolka
  • -25%

OL / Tapeta Casamance Mansour 74410324 Rabat -1 rolka

OL / Tapeta Casamance Mansour 74410324 Rabat  -1 rolka
OL / Tapeta Casamance Mansour 74410324 Rabat -1 rolka
Zachwycający, nietuzinkowy, niesamowity wzór, pełen detali i niuansów, to propozycja z kolekcji Mansour, która spodoba się ka