Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Eijffinger Stature

Kolekcja tapet STATURE Eijffinger to jedna w których każdy, nawet najbardziej wymagający klient bez trudu znajdzie propozycje idealną dla siebie. Skąd ten wniosek? Otóż w tej niezwykle bogatej kolekcji uwzględniono zarówno bardzo neutralne, jak również wyraziste wzory, propozycje szalenie tradycyjne i absolutnie nowoczesne, mniej i bardziej barwne...

Masz ochotę na tapetę, którą zdobi wzór geometryczny? A może taką udekorowaną motywem kwiatowym? Albo niemal gładką, delikatnie cieniowaną? To wszystko i jeszcze więcej bez trudu znajdziesz w kolekcji STATURE Eijffinger.

Tapeta Eijffinger Stature 382500

Tapeta Eijffinger Stature 382500
Tapeta Eijffinger Stature 382500
Kolejna propozycja z serii STATURE Eijffinger z pewnością zachwyci miłośników bardzo eleganckich, wręcz wytwornych dekoracji ściennych. Taka tapeta świetnie zda egzamin w bardzo klasycznie urządzonym wnętrzu, bowiem idealnie podkreśli jego charakter. Jej wielkim atutem jest też ponadczasowość, wybierając ją nie trzeba się obawiać, że szybko wyjdzie z mody. Dostępnych jest kilka wersji kolorystycznych tego wzoru, co znacznie ułatwia dokonanie wyboru.
Cena: 506,00 zł