Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wall & Deco - murale i fototapety

Wall & Deco

Ściana to płaszczyzna z potencjałem. Szkoda jej nie wykorzystać. Warto oddać pustą powierzchnię w ręce specjalistów. Powierzyć tym, którzy zamienią ją w arcydzieło, które z dumą będzie stanowić tło dla wyposażenia wnętrza. Wall & Deco to producent fototapet, który tworzy dla najbardziej wymagających klientów.

Unikatowe wzory fototapet są zaczerpnięte z obserwacji natury, zmieniającego się świata, doskonałości geometrii oraz rozmaitości pobudzającej wyobraźnię. Tapety włoskiego producenta Wall and Deco dodadzą charakteru w każdym wnętrzu, sprawdzą się zarówno jako dekoracja w salonie, sypialni, łazience a także pubie, klubie, hotelu i restauracji. Fototapety drukowane są pod wymiar ściany.

Wall & Deco produkuje każdy wzór pod zamówienie, skalując grafikę do formatu ściany. Wyjątek stanowią kolekcje Wall & Deco Essential oraz Wall & Dec Elements, które sprzedawane są w tradycyjnych rolkach.

Tapety Wall & Deco dzielimy na rodzaje: • Klasyczny (Contemporary) – do zastosowania wewnątrz, w miejscach nienarażonych na strumień wody, • WET SYSTEM – do zastosowania w pomieszczeniach mokrych, np. pod prysznicem, • OUT SYSTEM – do zewnętrznego zastosowania, np. na elewacji budynków. • SOUND SYSTEM - kompozycja poprawiająca komfort akustyczny wnętrz. UWAGA! Każdy wzór tapety możemy wykonać w dowolnej opcji wykończenia.

Prześlij zapytanie ofertowe / poproś o bezpłatną wizualizację.