Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Tapety Ferm LIVING

ferm living

Ferm Living to producent tkanin, które wyróżniają się skandynawskim stylem i przytulną fakturą. Historia marki rozpoczęła się w 2005 roku, kiedy to założycielka Trine Andersen przeprowadziła się do własnego domu i nie mogła znaleźć idealnej tapety, więc postanowiła zacząć tworzyć ją sama. Od tamtej pory wszystkie wzory tapet Ferm Livin wyróżniają się najpiękniejszym, minimalistycznym wzornictwem, które idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy. Każda dekoracja ścienna podlega przecież bieżącym trendom zarówno wzorniczym, jak i kolorystycznym.  

Zobacz dostępne wzory tapet Ferm Living:

Proces powstawania tapet Ferm Living

Jak rzeczywiście wyglądają tapety Ferm Living? Jeśli interesujesz się stykiem sztuki i produkcji dekoracji, z pewnością zafascynuje cię proces powstawania tych  produktów.Na początku farby mieszane są ręcznie, aby uzyskać właściwy kolor. Następnie duże metalowe rolki pokryte wyrytymi wzorami, odciskają je na papierze tworząc powtarzające się wzory. Ręczne mieszanie farb jest bardzo ważną częścią procesu produkcji, gdyż zapewnia to unikalność każdego koloru. Oznacza to, że każda partia tapet różni się nieznacznie od kolejnej, nawet jeśli użyty został ten sam wzór. Z tego powodu rekomendujemy  jeśli chcesz użyć tego samego wzoru w całym mieszkaniu, ważne, żebyś zamówił tapety z tej samej serii.

Tapety Ferm Living z tradycją

Produkcja tapet jest oczywiście procesem przemysłowym, ale jednocześnie jest w tym coś urokliwie staroświeckiego. Ręczne mieszanie farb dodaje temu procesowi pewnej szlachetności, czego często brakuje masowo wytwarzanym produktom. Oczywiście, że duża część procesu jest zmechanizowana, ale ma to związek ze skalą – jak duże są pasy papieru – a nie z poszczególnymi, koniecznymi czynnościami. W tapetach Ferm Living najważniejszą sprawą jest jakość produkcji, jakość pracy. Cały proces odbywa się w Szwecji, gdzie są bardzo długie tradycje w tego typu produkcji. Każda rolka wytwarzana jest dokładnie i profesjonalnie – tak jak oczekują tego nasi klienci.

Montaż tapet Ferm Living

Tapety Ferm Living typu WallSmart są wykonane z innowacyjnej włókniny, dzięki czemu kładzie się je znacznie szybciej i prościej od tradycyjnych tapet. Możesz, oczywiście zlecić to profesjonalistom, ale dzięki naszej instrukcji krok po kroku i już przygotowanemu klejowi, wszystko co musisz zrobić to prosto przykleić je i już możesz obserwować przemianę swoich ścian!

Tapety Ferm Living

Sama nazwa marki może przywoływać na myśl piękne ptaki lub kolorowe kwiaty. Tapety Ferm Living zawierają głównie tradycyjne nordyckie projekty, proste, minimalistyczne z neutralną lub czarno białą paletą kolorów. Nadaje to wnętrzom nowoczesny, estetyczny wygląd. Celem marki jest wprowadzenie komfortu do wnętrza, w którym rozpocznie się zrównoważone życie z miejscem na chaos, spokój, chwile refleksji i radości. Opierając się na pasji do autentycznego projektowania i jasnej funkcjonalności, Ferm Living stawia sobie wyzwanie kształtowania przyszłości i są niezmiernie dumni z tworzenia produktów, które pomagają zrównoważyć kontrasty życia.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]