Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Tapety York

york wallcoverings

Amerykańska firma York już od ponad stu lat nieprzerwanie zajmuje się produkcją wysokiej jakości tapet. Tapety produkowane są w malowniczej dolinie Pensylwanii, skąd często czerpane są inspiracje do tworzenia ponadczasowych wzorów. York Wallcoverings posiada szeroką gamę wzorów i deseni, od tych najbardziej klasycznych, przez tapety imitujące, aż po najnowocześniejsze motywy geometryczne. Jest to największy producent tapet w Stanach Zjednoczonych, który posiada globalną sieć dystrybucji obejmującą ponad 85 krajów na całym świecie.

Zobacz dostępne wzory tapet York:

Historia tapet York

York Wallcoverings od ponad wieku produkuje tapety z tego samego miejsca na ziemi - w historycznej i malowniczej Dolinie Susquehanna w Pensylwanii. Obecnie marka York jest najstarszym i największym producentem tapet i oklein ściennych w Stanach Zjednoczonych, produkującym tapety mieszkaniowe, komercyjne pokrycia ścienne i naklejki ścienne, które można znaleźć w 85 krajach na całym świecie.

Kolekcje tapet York

Projektanci York czerpią inspirację nie tylko z otaczającej ich natury, ale i przeszłości firmy. Archiwa York zapewniają dostęp do tysięcy projektów i dokumentów pochodzących nawet z początku XVIII wieku. Stanowią one niewyczerpane źródło inspiracji i punkt odniesienia do tworzenia nowych kolekcji tapet York. York Wallcoverings to tapety od dawna uznawane za innowacyjne i doceniane za najpiękniejszy kunszt. 

Tapety York Wallcoverings

Producent York swego czasu był orędownikiem, który przyswajał nowe technologie druku, a kunszt ten został z marką do dziś. Zapewnia to autentyczność stylu i najwyższą jakość wykonania. York Wallcoverings jest jedną z nielicznych drukarni na świecie, która posiada i obsługuje pięć różnych typów maszyn drukarskich - od rzadkich pras z przełomu wieków po nowoczesne aplikacje cyfrowe. Każda z tapet York Wallcoverings wyróżnia się niesamowitą jakością, dbałością o najmniejsze detale i elegancją, która odnajdzie się w każdym  wnętrzu.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]