Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Kategorie

Tapety Boras Tapeter

tapety boras tapeter

Boras Tapeter to wiodący producentem tapet wywodzący się ze Szwecji. Firma rozwija się nieustannie aż od 1905 roku, kiedy to została założona przez Waldemara Andrena, który zapragnął tworzyć tapety Borasa na światową skalę. Dziś tapety Boras Tapeter są rozpoznawane na całym świecie, z powodzeniem ozdabiając ściany aranżacji w każdym stylu - nie tylko skandynawskim!  Wśród wzorów dekoracji ściennych odnaleźć można cudowne inspiracje naturą i szwedzką tradycją, ale również współczesnością i najnowszymi trendami. Każda tapeta Boras Tapeter odświeży wnętrze i sprawi, że ściany pomieszczenia staną się jego największym atutem. 

Zobacz wszystkie kolekcje tapet Boras Tapeter. Nie znalazłeś wymarzonego wzoru w naszym sklepie? Skontaktuj się z nami!

Historia firmy Boras tapeter

Historia tapet Borastapeter sięga 1905 roku, kiedy to niezwykle odważny i utalentowany Waldemar Andren założył fabrykę. Jego najbliższe otoczenie uwierzyło i wspierało ideę wytwarzania tapet na ogromną skalę, dzięki której  wielu ludzi będzie mogło cieszyć się pięknymi ścianami w swoich domach. Ta misja i założenia sprawiły, że firma Boråstapeter stała się największym i najlepszym producentem tapety w krajach nordyckich, nieustannie się rozwijając. Dziś tapety Boras Tapeter są najstarszą, najbardziej znaną i najlepiej sprzedającą się marką tapet w Szwecji. 

Inspiracje - tapety Boras

Jedną z najważniejszych cech dobrego wzornictwa tapet jest umiejętność inspirowania i przyciągania różnych ludzi, co z całą pewnością Boras Tapeter robi najlepiej! Natomiast swoje inspiracje marka czerpie z niekończącego się źródła, jakim jest natura. Sprawia to również, że producent dużą ilość uwagi przykuwa do troski o środowisko. Najnowocześniejsza fabryka poza szwedzkim miastem Borås jest centrum produkcyjnym, w którym staromodne metody drukowania funkcjonują równolegle z nowymi i wydajnymi procesami produkcyjnymi. Boras Tapeter przy produkcji tapet używa tylko barwników i klejów na bazie wody, a papier, wykorzystywany jako surowiec, pochodzi z jednej z najbardziej przyjaznych dla środowiska papierni z programem ponownego sadzenia.

Kolekcje tapet Boras tapeter

Firma posiada własne studio projektowe, w którym zespół projektantów nieustannie pracuje nad rozwojem nowych kolekcji skandynawskich tapet. Wśród kolekcji tapet Boras Tapeter odnajdziemy szeroką gamę szwedzkich oraz światowych wzorów, zaczynając od klasycznych, a na bardzo now