Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Tapety Sanderson

Tapety Sanderson to jedne z pierwszych rzeczy, które przychodzą na myśl, gdy myślimy o tradycyjnie brytyjskiej marce wnętrzarskiej. Tworząc piękne, odważne oraz przyjemne tkaniny i tapety, Sanderson na nowo przedstawia ponadczasową klasykę i łączy ją z nowoczesnymi akcentami. To prawdziwe dzieła sztuki, znane na całym świecie. Wszystkie wzory z kolekcji tapet Sanderson są ręcznie rysowane, aby stworzyć luksusowy produkt końcowy, będący synonimem elegancji. Nadaj swoim ścianom wrażenie bogactwa i indywidualności, dzięki tym cudownym dekoracjom ściennym. Stonowane odcienie ze szczegółowymi nadrukami uzupełniają wyrafinowane schematy projektowe - dla odważnych, natomiast jasne z wyróżniającą się grafiką, pozwalają stworzyć współczesną ścianę. Tapety Sanderson idealnie nadają się do tworzenia ponadczasowych wnętrz inspirowanych naturą i wspaniałą brytyjską wsią. Eklektyczna gama wzorów nawiązuje do klasycznych kwiatów, filigranów w stylu vintage i obrazów natury, a wszystko to w zróżnicowanej palecie. W pokojach dziecięcych znajdziesz dziwaczne motywy alfabetyczne, ciekawskie zwierzęta i pastelowe sceny leśne, które rozbudzą ich wyobraźnię.

Tapety Sanderson - o producencie

Założona w 1860 roku firma Sanderson jest jedną z najbardziej renomowanych marek wnętrzarskich na świecie, a także najstarszą marką w rodzinie Sanderson Design Group. Łącząc ponadczasową brytyjską wrażliwość z ręcznie rysowanymi wzorami i odważnymi reinterpretacjami z historycznego archiwum, każdy projekt Sandersona jest dostarczany z bezpieczeństwem, które przystało na markę o tak prestiżowym dziedzictwie. Jako luksusowy sprzedawca tapet z dziełami sztuki, Sanderson Wallpapers oferuje największy wybór naprawdę oszałamiających wzorów. W końcu to firma znana z doceniania jakości i pięknego, wyrafinowanego designu.

Tapety Sanderson - do wyjątkowych wnętrz

Dzięki klasycznemu, dobremu wyglądowi i łatwej naturze, w neutralnej palecie Sanderson znajduje się wszystko, co można pokochać. Jak ulubiony mebel lub kultowy obraz, tapety są ponadczasowe i oczywiście niezwykle wszechstronne. Inspirowane historie kolorów, odważnie ekspresyjne kreacje wzorów i luksusowe techniki produkcji charakteryzują tapety Sanderson, wznosząc je na nowy poziom elegancji. Wyobrażone jako narzędzie do wyrażania siebie poprzez kreatywne projekty, przekraczające granice osobiste wraz z granicami branży wyposażenia wnętrz.