Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Tapety obiektowe

Wnętrza tworzone na potrzeby rynku komercyjnego i kontraktowego mają inny zestaw wymagań zarówno pod względem wzornictwa, jak i konstrukcji produktu. Pomożemy Ci w realizacji każdej inwestycji, każdym projekcie, dzięki czemu znajdziesz potrzebne materiały. Nasza gama produktów zawiera tapety dla: hoteli, klubów, kawiarni, restauracji, sklepów i butików, przychodni i szpitali oraz domów opieki.Posiadamy szereg produktów, które doskonale wykorzystają wyższe sufity i szersze ściany, aby uzyskać wspaniały efekt, wprowadzając kolor, fakturę i styl do każdej przestrzeni. Przestrzenie publiczne wymagają innego zestawu przepisów przeciwpożarowych. Przed zakupem, upewnij się, że dana tapeta zawiera wszelkie atesty do zastosowania w Twoim lokalu komercyjnym. Skonsultuj z nami, że kupujesz produkt odpowiedni do zamierzonego projektu i spełnia on wszystkie wymagania przeciwpożarowe lub higieniczne. Możemy doradzić, które produkty najlepiej pasują do danej lokalizacji.


Należy pamiętać, że środowisko komercyjne może być znacznie trudniejsze niż ogólne środowisko domowe. Produkty, które wytrzymają użytkowanie w domu, prawdopodobnie będą zbyt delikatne dla rynku kontraktowego. W razie potrzeby możemy zaoferować produkty spełniające surowe wymagania kontraktowe. W szczególności w tapetach hotelowych istotne może być również to, że produkt jest wystarczająco mocny, aby razie potrzeby można go było dokładnie czyścić.


Możemy zaoferować Ci produkt o powierzchniach wystarczająco odpornych na brud, chemikalia i bakterie. Takie produkty są idealnym wyborem do zastosowania w szpitalach i laboratoriach, od gabinetów pacjentów po sale operacyjne.


Niektóre pokoje mogą wymagać specjalistycznej okleiny ściennej. Przykładem mogą być sale kinowe, w których może być pożądana okleina ścienna o akustycznej jakości, która może tłumić dźwięk. Innym przykładem może być sektor szpitala i domu opieki. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę specjalistyczne potrzeby medyczne pacjentów i mieszkańców oraz sposób, w jaki wzór i tekstura mogą wpływać na ich codzienne życie, a tym samym na ich dobrostan i zdrowie. Jest to dodatek do wszelkich wymagań dotyczących łatwości czyszczenia powierzchni w celu zachowania najwyższych standardów higieny lub konieczności ochrony przed chemikaliami.


Jeśli potrzebny jest specjalistyczny materiał, skontaktuj się z nami w celu omówienia wymagań projektu, a my możemy zasugerować, co może być możliwe.

 

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony