Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Eijffinger Masterpiece

Nie bez kozery o współczesnych tapetach dekoracyjnych mówi się jak o małych dziełach sztuki. Kiedy zapoznasz się z kolekcją luksusowych tapet dekoracyjnych Eijffinger Masterpiece, przekonasz się, że zasługują na miano dzieł sztuki. Przyjrzyj się im dokładnie. Co widzisz? W pierwszej kolejności zachwyca piękne, pogodne niebo. Miejscami lekko zachmurzone, ale nadal fascynujące. W drugiej kolejności widzimy blask słońca, który odbijając się na tafli wody, tworzy abstrakcyjne odbicie. Są też realistyczne aksamitne płatki kwiatów. W trzeciej kolejności mamy okazję podziwiać bajkowe, bardzo sugestywne krajobrazy. Kolekcja tapet Eijffinger Masterpiece wyróżniają się niesamowitym wzornictwem, który wpasuje się w każdy styl aranżacji. 

Eijffinger Masterpiece – nowoczesne tapety dekoracyjne o baśniowej treści

Baśń nie ma tu nic wspólnego z opowieściami dla dzieci. To opowieść dla dorosłych, którzy lubią barwne historie i przebywanie w wyimaginowanym świecie. A ten niewątpliwie wciąga. Nowoczesne tapety dekoracyjne Eijffinger Masterpiece zachwycają ponadczasową grą świateł i cienia. Ma się ochotę położyć w bujnych kwiatach namalowanych na przeszywającym głębokim tle. Ma się ochotę ruszyć w świat, aby podziwiać wyjątkowe krajobrazy. Ma się ochotę w końcu błądzić wysoko w chmurach. Uczucie wyjątkowości, ale przy tym również luksusu nadają delikatne zabarwienia w kolorze zwietrzałego złota. Kolekcja Masterpiece została współtworzona przez projektantów tapety Ellie Casman.

Luksusowe tapety w kwiaty - Eijffinger Masterpiece

Wśród najpiękniejszych wzorów tapet Eijffinger Masterpiece na szczególnie wyróżnienie zasługują bajeczne wzory kwiatowe. Bujne rośliny namalowane pędzlem wyglądają jak przeniesione wprost z baśniowych opowieści.  Do tego przepiękna kolorystyka sprawia, że tapety w kwiaty z kolekcji Eijffinger Masterpiece mogą stać się nietuzinkową dekoracją ściany, która nada charakteru całej aranżacji. Barwne kwiaty oraz ich ogromne płatki i kielichy szczególnie pięknie będą prezentować się na ścianie akcentującej każdego pomieszczenia. 

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]