Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Eijffinger Geonature

Kolekcja tapet Eijffinger Geonature to ukłon w stronę art-deco. Dzięki stonowanym kolorom, subtelnej, graficznej kresce i wytwornym motywom, wpasuje się idealnie w styl wywodzący się z początków XX wieku. Natura została uchwycona zarówno w odważnych, jak i wyrafinowanych motywach geometrycznych. Tłoczone wzory są tak finezyjne, jak żyłki liści. Ściany przybierają kolory morskiej zieleni, piaskowej żółci, zmąconej bieli, mglistego błękitu lub czerni z przebłyskiem słonecznego złota. Wszystkie te elementy to naturalna metamorfoza Twojego wnętrza!

Eijffinger Geonature - jakość i prostota

Ta niezwykła holenderska kolekcja tapet Eijffinger Geonature wprowadzi w zachwyt każdego odbiorcę. Jej subtelność i prostota sprawią, że będzie uwielbiana. Balans między wzorami, a kolorami odgrywa zmysłowy taniec delikatnych motywów wprowadzając do pomieszczenia spokój, harmonię i klasę. Kolekcja Eijffinger Geonature wykonana jest z wytrzymałej i odpornej flizeliny, co jest jej ogromną zaletą. 

Tapeta Eijffinger Geonature - montaż tapety na flizelinie

Flizelinowe tapety Eijffinger Geonature cieszą się uznaniem, ponieważ są wytrzymałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. Ich montaż jest dużo szybszy i łatwiejszy w porównaniu z tapetami papierowymi. Do ich położenia potrzebujesz kleju do tapet na flizelinie, wałka lub pędzla do rozprowadzenia kleju oraz poziomicy. Przyda się również ołówek do zaznaczenia linii pionowej, wiadro oraz mieszadło do kleju. Montaż jest tak prosty, że zrobisz to sam! Nie musisz nakładać kleju na tapetę i czekać aż wyschnie, tak jak w przypadku tapet papierowych. Wystarczy, że posmarujesz ścianę klejem, nałożysz wybraną tapetę Eijffinger Geonature, przyciśniesz ją do ściany, a czystym pędzlem wygładzisz powierzchnię kierując się od środka w stronę boków. I gotowe!

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]