Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Opcje przeglądania

Eijffinger Stripes Only

Interesują Cię tapety ścienne w paski? Wszystkie wzory tapet dekoracyjnych Eijffinger w paski zebrane w jednym katalogu znajdziesz na Tapetujemy.pl. Oferujemy szeroki wybór ekskluzywnych tapet dekoracyjnych w pasy poziome oraz pasy pionowe. W tej kolekcji znajdziesz zarówno klasyczne, bardziej stonowane tapety, jak również te o zdecydowanych kolorach. Odnajdziemy tu zarówno wspomniane pasy poziome, jak i pionowe, ale to nie wszystko. Są również tapety dekoracyjne w pasy wąskie, szerokie, regularne, nieregularne, asymetryczne. Ekskluzywne tapety dekoracyjne Eijffinger Stripes Only to tapety pasujące do każdego rodzaju wnętrz. To ciekawe urozmaicenie dla Twojej ściany.

Eijffinger Stripes Only - kolorowe tapety w paski 

Paski są ponadczasowym wzorem dekoracyjnym, który od lat z powodzeniem odnajduje się na powierzchni ścian. Wszystko to za sprawą ogromu rozwiązań kolorystycznych i wielkościowych, które proponują marki. Kolekcja tapet w paski Eijffinger Stripes Only posiada tapety w paski w subtelnym wydaniu kolorystycznym, który idealnie odnajdzie się na całej powierzchni ścian w pomieszczeniach. Odnajdziemy tu również nieco bardziej odważną kolorystykę, która sprawdzi się na ścianach akcentujących każdego pomieszczenia. Kolekcja tapet Eijffinger Stripes Only oferuje również ogromny wybór szerokości pasków - od wąskich po szerokie. 

Tapety optycznie powiększające pokój Eijffinger Stripes Only 

Nie od dziś wiadomo, że tapety w paski są wzorem, który pomoże optycznie powiększyć pomieszczenie. Tapety w pionowe paski sprawiają, że pokój będzie wydawał się optycznie wyższy, a co za tym idzie - przestronniejszy i większy. Wśród wzorów Eijffinger Stripes Only odnajdziemy ogromny wybór tapet w pionowe paski, które sprawdzą się w małych pomieszczeniach. 

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony