Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Boazeria Foge

FOGE jest marką z wieloletnim doświadczeniem w branży sztukateryjnej, której produkty staną się idealnym uzupełnieniem każdej aranżacji. Tworząc sztukaterię, producent stawia przede wszystkim na innowacyjność i efektywność, dzięki czemu produkty wyróżniają się niesamowitą jakością. Sztukateria potrafi wprowadzić do wnętrza unikatowy charakter, jednocześnie spełniając wiele funkcji użytkowych. Marka FOGE spełnia nawet te najbardziej wygórowane oczekiwania, tworząc wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach.

 

Oferta Foge

Oferta marki FOGE skupia się głównie wokół listew przypodłogowych i boazerii angielskiej. Produkty te są absolutnym must-have każdej aranżacji z nutką elegancji. Listwy przypodłogowe FOGE są elementem dekoracyjnym, który równocześnie spełnia wiele funkcji użytkowych m.in. chronią przed uderzeniami. Ponadto sztukateria FOGE stworzona jest tak, aby jak najbardziej ułatwić samodzielny jej montaż.

Co wyróżnia Foge

Marka FOGE łączy w sobie doświadczenie, pasję i ciągłą chęć rozwoju, przy nieustannym podążaniu za trendami. To w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala na stworzenie niezwykle wysokiej jakości produktów. Przy codziennej pracy, marka stawia na innowacyjność i efektywność. Dzięki temu  FOGE jest w stanie zaproponować niepowtarzalne produkty, które z pewnością staną się nietuzinkowym elementem dekoracyjnym każdej aranżacji.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium