Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Tapety Khroma

tapety khroma

Khroma by Masureel to belgijski producent tapet, którego historia sięga aż końcówki XIX wieku. Jednak dopiero w 2004 roku rodzinna firma postanowiła rozpocząć produkcję i dystrybucję własnych dekoracji ściennych. Designerskie tapety Khroma to wynik pracy z pasją i długoletniej tradycji. Marka postawiła sobie cel, aby każda tapeta tworzyła własną opowieść o życiu. Dlatego też każda z kolekcji posiada wyjątkową historię i wzornictwo. Wszystkie tapety i murale Khroma wyróżniają się najwyższą jakością, niesamowitą oryginalnością i piękną kolorystyką.

Zobacz dostępne wzory tapet i murali Khroma:

Kolekcje tapet Khroma

Khroma produkuje serię kolekcji wysokiej jakości tapet i tkanin. Dzięki unikatowym kolekcjom tapet z włókniny i użyciu wysokiej jakości materiałów tekstylnych, Khroma silnie koncentruje się na rynku konsumenckim high-end. Tapety Khroma projektowane są w zróżnicowanym stylu - od eleganckiej do prostej konstrukcji. W połączeniu z odważnymi kolorami i wzorami, Khroma głęboko stymuluje wizualne poczucie koncepcji. Produkty Khroma nadają się do wnętrz komercyjnych i mieszkaniowych. 

Tapety Khroma 

„Historia życia” to dokładnie to, co stoi za marką Khrôma. Każda kolekcja stanowi unikalną historię, która jest ujęta w najpiękniejszych kombinacjach kolorystycznych, najbardziej innowacyjnych strukturach i atrakcyjnych wzorach. Tapety Khroma pozwalają w dążeniu do nadania oryginalności i indywidualności w Twoim wnętrzu. Dzięki jasnej wizji i filozofii (sztuka - wnętrze - koncepcja), grupa Masureel, będąca właścicielem Khroma wyznacza trendy i zawsze udaje jej się znaleźć spójność pomiędzy współczesnymi wzorami tapet w modnych kolorach w połączeniu z najbardziej innowacyjną techniką produkcyjną.

Khroma - wyjątkowa jakość tapet

Wszystkie tapety Khroma są na podłożu flizelinowym dzięki czemu można je czyścić. W przypadku zabrudzenia ewentualnie zanieczyszczenia można usunąć przy pomocy wilgotnej szmatki. Wysoka światłoodporność tapety zapewnia utrzymanie się koloru przez pełny okres użytkowania.

Marka tapet Khroma należąca do grupy Masureel 

Historia rodziny Masureel zakorzeniona jest w sercu pól Flandrii XVI wieku. Do dziś niosą oni ze sobą bogate dziedzictwo kulturowe i traktują je jako punkt odniesienia dla misji całej firmy. Dzięki temu tapety Khroma czerpią inspiracje z bogatego archiwum historycznych tapet i tkanin, nie zapominając jednak o sztuce współczesnej i trendach. Wszystkie kreacje charakteryzują się miłością do sztuki, rzemiosłem i szacunkiem dla natury.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony