Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Tapety Versace

Firma mająca swój początek w 1972 roku, w Mediolanie, została założona przez Gianni’ego Versace. Już w 1978 roku projektant przeżył ogromny wzlot otwierając jeden z najpopularniejszych włoskich domów mody. Dziś to ekskluzywne logo jest dumnie rozpoznawalne na całym świecie. Tapety Versace są jedną z aranżacji, która wyszła spod skrzydeł tej marki. Początkowo dom mody skupiał się na produkcji odzieży, akcesoriów i perfum, a twórcy nawet nie pomyśleli, że tapety Versace mogą przynieść sukces. Dopiero po roku 1994 postanowili poszerzyć swoją kolekcję o markę Home, a jednym z wprowadzonych produktów była właśnie tapeta Versace, która okazała się hitem. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, co ozdobi Twoje pomieszczenie klasą i gracją zwróć uwagę na kolekcję stworzoną przez jeden z najpopularniejszych domów mody. Zmysłowy blask posypany kunsztem wzniesie się pod sam pułap, by z dumą zdobić Twoje wnętrza. Już dziś wejdź do włoskiego świata mody oraz luksusu i poznaj atrakcyjne tapety Versace!  

Ekskluzywne tapety Versace

Tapety Versace cieszą się ogromnym uznaniem ze względu na bogactwo wypływające z ich wzorów. Wykonane z doskonałą drobiazgowością i starannością motywy stały się wyjątkowym kanonem piękna. Ze względu na różnorodność projektów, tapeta Versace odnajdzie się w każdym pomieszczeniu.

Jak powstały tapety Versace?

Inspiracją do stworzenia tych niesamowitych projektów stały się motywy znane z wybiegów. Wprowadzona na rynek w 1994 roku kolekcja Home jest teraz integralną częścią marki, a także pełnym wyrazem stylu życia Versace Home. Dziś szykowne tapety Versace przenoszą szyk i luksus z domu mody do codziennego życia: od luksusowych hoteli i kurortów po prywatne domy.

Wzory tapet od Versace

Meduzy, meandry i feerie barw dumnie prezentujące się na projektach to wzory charakteryzujące tapety Versace. Pośród różnorodnych modeli znajdziesz również wiele starożytnych motywów nawiązujących do grecko-rzymskiej i klasycznej ornamentyki, a wśród nich wplecione motywy roślinne i zwierzęce z bogactwem zdobień oraz minimalistyczne projekty imitujące ceglaną ścianę lub jednolite projekty ograniczone do minimum.

Do jakiego wnętrza tapety dekoracyjne Versace?

Połączenie kolorów, wzorów i faktur w niesamowite, sensualne motywy sprawi, że projekty zdobiące tapety Versace znajdą swe uznanie we wnętrzach w stylu eklektycznym, ale również nowoczesnym, klasycznym i glamour. Wprowadzą do pomieszczenia ogrom klasy, bogactwa i elegancji. Tapety Versace chętnie ozdobią ściany salonów, jadalni, przedpokojów, sypialni czy łazienek (w strefie suchej) zabierając Cię w podróż po luksusie.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]