Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Opcje przeglądania

Eijffinger Tribute

Kolekcja Tribute - tapety Eijffinger

Eijffinger Tribute – tapety dekoracyjne do luksusowych wnętrz

Ornamenty niejedno mają imię. Kolekcja luksusowych tapet dekoracyjnych Eijffinger Tribute została przyozdobiona w kilku odmianach. Nie brakuje ornamentów nowoczesnych, w stylu glamour, są też bardziej stylowe ornamenty. Jedne wyraziste, drugie lekkie i nienarzucające się. Kolekcja tapet dekoracyjnych Eijffinger Tribute to graficzne wariacje ornamentowe na każdy temat.

Wybierając pomieszczenie, które zostanie przyozdobione tapetami ściennymi w ornamenty, nie można zapomnieć o tym, że najlepiej prezentują się one na dużej przestrzeni. Tzw. ciągłość wzoru na „ścianie reprezentacyjnej” sprawi, że pomieszczenie nabierze nie tylko indywidualnego charakteru, ale przede wszystkim sprawi, że pomieszczenie nabierze luksusowego charakteru.

Ozdobny styl tapet dekoracyjnych Eijffinger Tribute

Każdy z nas w swoich wnętrzach wyraża własne „ja”. Indywidualność wzorów zastosowanych w ekskluzywnych tapetach dekoracyjnych Eijffinger Tribute reprezentuje swego rodzaju arystokratyczny styl. Tapety ścienne z ornamentami sprawdzą się więc wszędzie tam, gdzie należy skorzystać z ozdobnego stylu, a więc w luksusowych wnętrzach osób ceniących bogate aranżacje. Eleganckie pasy, marokańska krata, złoto, beż, wiśnia brąz. To i wiele więcej w kolekcji, która z pewnością odmieni Twoje pomieszczenia, dodając im ekskluzywności i luksusu.