Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rebel Walls Linda Vagnelind

O kolekcji Rebel Walls Linda Vagnelind

Kolekcja murali Rebel Walls Linda Vagnelind powstała we współpracy ze szwedzką artystką, która na co dzień zajmuje się rzeźbiarskim portretowaniem ludzi przy pomocy szerokich pędzli i gęstej farby olejnej. Linda Vagnelind nie boi się być sobą i zawsze wierzy w swoją sztukę oraz proces jej powstawania. Poza wielką pasją do sztuki, uwielbia spędzać czas na łonie natury.

Projektanci Rebel Walls postanowili podjąć współpracę z inspirującą artystką, która przekształciła swoje prace w fototapety. W większości postawiła ona na czarno-białe barwy, dzięki którym możliwe jest wprowadzenie prawdziwej współczesnej sztuki na powierzchnię ściany. W kolekcji Rebel Walls odnajdziemy wielkoformatowe murale ścienne o zarysach czy portretach twarzy, ale i niecodzienne kształty, które nadadzą oryginalny charakter każdej aranżacji. To idealna propozycja dla osób ceniących współczesne wzornictwo i elegancki design.

 
 
 

Rebel Walls - marka z wizją

Rebel Walls to marka, która ponad wszystko kocha produkcję tapet i wierzy, że design jest rzeczą wyczuwalną na każdej ścianie. Dlatego też producent tapet postanowił kontrolować cały proces - od projektu, do produkcji i dostawy. To marka, która myśli poza schematami. Rebel Walls dba o każdą kreatywną myśl na równi ze społeczną odpowiedzialnością. Swoimi produktami chce dać narzędzia do zmiany otoczenia na twoich własnych warunkach. Marka zachęca do tego, aby stać się prawdziwym, wnętrzarskim rebeliantem i zacząć myśleć poza wytyczoną ścieżką.

Historia tapet i fototapet Rebel Walls

Rebel Walls to marka produkująca fototapety, która została stworzona w 2012 roku przez właścicieli Christofera I Irene Gimmersta. Jednak historia miłosna tej rodziny z tapetami rozpoczęła się dużo wcześniej, bo już w 1924 roku. Wówczas dziadek Christofera został zatrudniony jako chłopiec na posyłki w sklepie z tapetami Boras. To właśnie popchnęło go w stronę oddania do dekoracji ściennych, a w późniejszym czasie pozwoliło wypracować swoją drogę na szczyt. Natomiast nowe pokolenie - Christofer i Irene, spotkali się w szkole średniej w 1995 roku. Po ukończeniu studiów oboje pracowali w tradycyjnej fabryce tapet w Nassjo. Zapach świeżo wydrukowanych tapet sprawił, że bezwarunkowo zakochali się w całej idei. Wkrótce zdobyli wiedzę i zainteresowali się nowymi technikami pracy z tapetami. Gdy postanowili tworzy fototapety posługując się cyfrowym drukiem, wówczas była to prawdziwa innowacja.

Fototapety Rebel Walls

Każda kolekcja fototapet Rebel Walls ma swoją odrębną historię, jednak rozpoczynającą się w tym samym miejscu. W studiu projektowym magia tapety zaczyna się od dobrego pomysłu i pierwszego pociągnięcia pędzla. Zespół widzi studio projektowe jako szlarnię, w której pozwalają wszystkim pomysłom rozwijać się i żyć. Następnie produkcja odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, które używają technologii druku cyfrowego. Technologia użyta do produkcji fototapet Rebel Walls różni się od tradycyjnego druku tapety, ponieważ nie jest ograniczona powtórzeniami wzoru.