Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rebel Walls Cultural Sceneries

O kolekcji Rebel Walls Cultural Sceneries

Kolekcja murali Rebel Walls Cultural Sceneries to fuzja kulturowa zapewniająca zmianę scenerii, która pomoże opowiedzieć historię przy pomocy rzeczy z przeszłości i teraźniejszości. Opierając się na wpływach architektury przełomu wieków, estetyki Bliskiego Wschodu i Azji oraz ruchu Arts & Crafts, zbiór wnosi poczucie dziedzictwa kulturowego.

Sześć tapet pozwala połączyć eklektyczny styl z urokiem vintage, aby stworzyć bogatą i wielowarstwową estetykę, która jest wyrazista, a jednocześnie pozostaje znajoma i uspokajająca. Zmień scenerię dzięki tej wyjątkowej mieszance wpływów połączonych wspólną paletą kolorów stonowanych błękitów i zieleni w połączeniu z akcentami złota i spalonych czerwieni. Murale Rebel Walls Cultural Sceneries będą wyjątkową dekoracją ścian lub sufitów każdego wnętrza.

 
 
 

Rebel Walls - marka z wizją

Rebel Walls to marka, która ponad wszystko kocha produkcję tapet i wierzy, że design jest rzeczą wyczuwalną na każdej ścianie. Dlatego też producent tapet postanowił kontrolować cały proces - od projektu, do produkcji i dostawy. To marka, która myśli poza schematami. Rebel Walls dba o każdą kreatywną myśl na równi ze społeczną odpowiedzialnością. Swoimi produktami chce dać narzędzia do zmiany otoczenia na twoich własnych warunkach. Marka zachęca do tego, aby stać się prawdziwym, wnętrzarskim rebeliantem i zacząć myśleć poza wytyczoną ścieżką.

Historia tapet i fototapet Rebel Walls

Rebel Walls to marka produkująca fototapety, która została stworzona w 2012 roku przez właścicieli Christofera I Irene Gimmersta. Jednak historia miłosna tej rodziny z tapetami rozpoczęła się dużo wcześniej, bo już w 1924 roku. Wówczas dziadek Christofera został zatrudniony jako chłopiec na posyłki w sklepie z tapetami Boras. To właśnie popchnęło go w stronę oddania do dekoracji ściennych, a w późniejszym czasie pozwoliło wypracować swoją drogę na szczyt. Natomiast nowe pokolenie - Christofer i Irene, spotkali się w szkole średniej w 1995 roku. Po ukończeniu studiów oboje pracowali w tradycyjnej fabryce tapet w Nassjo. Zapach świeżo wydrukowanych tapet sprawił, że bezwarunkowo zakochali się w całej idei. Wkrótce zdobyli wiedzę i zainteresowali się nowymi technikami pracy z tapetami. Gdy postanowili tworzy fototapety posługując się cyfrowym drukiem, wówczas była to prawdziwa innowacja.

Fototapety Rebel Walls

Każda kolekcja fototapet Rebel Walls ma swoją odrębną historię, jednak rozpoczynającą się w tym samym miejscu. W studiu projektowym magia tapety zaczyna się od dobrego pomysłu i pierwszego pociągnięcia pędzla. Zespół widzi studio projektowe jako szlarnię, w której pozwalają wszystkim pomysłom rozwijać się i żyć. Następnie produkcja odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, które używają technologii druku cyfrowego. Technologia użyta do produkcji fototapet Rebel Walls różni się od tradycyjnego druku tapety, ponieważ nie jest ograniczona powtórzeniami wzoru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony