Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rebel Walls Moss & Coral

O kolekcji Rebel Walls Moss & Coral

Kolekcja murali Rebel Walls Moss & Coral została stworzona z podziwem i prawdziwym szacunkiem dla natury. To druga kolekcja stworzona we współpracy z Tess Callervik, założycielką marki odzieży slow fashion, Daynight Casual. Flora i fauna w interpretacjach Tess są przedstawiane w dojrzały, pełen szacunku i równy sposób.

Nie wykazuje chęci humanizowania, oswajania czy tworzenia zwierząt ładniejszymi niż są. Murale z tej kolekcji przemawiają do dorosłej publiczności, która nadal podziela spontaniczny cud natury dziecka. Biotop to wyjątkowe środowisko naturalne z wyraźnymi granicami, w których żyją i rozwijają się niektóre rośliny lub zbiorowiska zwierząt. Łabędzie, które spotykamy w jednym z motywów tapet, są doskonałym przewodnikiem po kolekcji, ponieważ mogą być wykorzystane zarówno do życia naziemnego, jak i wodnego. Lecąc wysoko nad naszymi głowami, przelatują zarówno przez tropikalne dżungle, jak i porośnięte mchem lasy. Z drugiej strony na wodzie potrafią wygiąć smukłą szyję i pokazać nam niedostępny podwodny świat. Ciekawe rybie oczy, czujne węgorze, uwodzicielsko tańczące ośmiornice, kanciaste koralowce i lśniące glony konkurują o naszą uwagę. Kolekcja murali Rebel Walls Moss & Coral zawiera leśne i morskie wzory tapet, jakich nigdy wcześniej nie widzieliśmy.

 
 
 

Rebel Walls - marka z wizją

Rebel Walls to marka, która ponad wszystko kocha produkcję tapet i wierzy, że design jest rzeczą wyczuwalną na każdej ścianie. Dlatego też producent tapet postanowił kontrolować cały proces - od projektu, do produkcji i dostawy. To marka, która myśli poza schematami. Rebel Walls dba o każdą kreatywną myśl na równi ze społeczną odpowiedzialnością. Swoimi produktami chce dać narzędzia do zmiany otoczenia na twoich własnych warunkach. Marka zachęca do tego, aby stać się prawdziwym, wnętrzarskim rebeliantem i zacząć myśleć poza wytyczoną ścieżką.

Historia tapet i fototapet Rebel Walls

Rebel Walls to marka produkująca fototapety, która została stworzona w 2012 roku przez właścicieli Christofera I Irene Gimmersta. Jednak historia miłosna tej rodziny z tapetami rozpoczęła się dużo wcześniej, bo już w 1924 roku. Wówczas dziadek Christofera został zatrudniony jako chłopiec na posyłki w sklepie z tapetami Boras. To właśnie popchnęło go w stronę oddania do dekoracji ściennych, a w późniejszym czasie pozwoliło wypracować swoją drogę na szczyt. Natomiast nowe pokolenie - Christofer i Irene, spotkali się w szkole średniej w 1995 roku. Po ukończeniu studiów oboje pracowali w tradycyjnej fabryce tapet w Nassjo. Zapach świeżo wydrukowanych tapet sprawił, że bezwarunkowo zakochali się w całej idei. Wkrótce zdobyli wiedzę i zainteresowali się nowymi technikami pracy z tapetami. Gdy postanowili tworzy fototapety posługując się cyfrowym drukiem, wówczas była to prawdziwa innowacja.

Fototapety Rebel Walls

Każda kolekcja fototapet Rebel Walls ma swoją odrębną historię, jednak rozpoczynającą się w tym samym miejscu. W studiu projektowym magia tapety zaczyna się od dobrego pomysłu i pierwszego pociągnięcia pędzla. Zespół widzi studio projektowe jako szlarnię, w której pozwalają wszystkim pomysłom rozwijać się i żyć. Następnie produkcja odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, które używają technologii druku cyfrowego. Technologia użyta do produkcji fototapet Rebel Walls różni się od tradycyjnego druku tapety, ponieważ nie jest ograniczona powtórzeniami wzoru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony