Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rebel Walls Eclectic Dash

Kolekcja murali Rebel Walls Eclectic Dash to eklektyczna i wizualna podróż po najpiękniejszych epokach historycznych. Główną rolę odgrywa tu czas - prawdziwy, ale trudny do oswojenia lub uchwycenia. Jedynym wyjątkiem są wielkoformatowe dekoracje ścienne, które w swoich wzorach odtwarzają jego bieg, inspirując się dawnym wzornictwem. Eclectic Dash to wyrafinowana kolekcja tapet, która zna i kocha swoją historię. Jej projekty są idealnym punktem wyjścia dla wykwintnych środowisk. Odważne murale, które domagają się należnej im przestrzeni w pokoju i zachęcają do tego samego. Całość tworzy eklektyczną mieszankę, która niezależnie od trendów, daje nam odwagę do nietypowych kombinacji. „Eklektyczny” został po raz pierwszy użyty do opisania mieszanki stylów z końca XIX wieku: baroku, gotyku, renesansu i secesji. Wszystko to można zobaczyć w kolekcji Rebel Walls Eclectic Dash w kształcie uroczych aniołków, krętych listew koronowych, odważnych stiukowych detali i francuskich paneli. Wkracza teraźniejszość, rzucając wyzwanie i akcentując klasyczną estetykę, z kolorowymi abstrakcyjnymi plamami, zbutwiałymi fragmentarycznymi powierzchniami i renesansowym artyzmem, na etapie, w którym czas nie tylko przemija, ale pozostawia ślady.

Rebel Walls Eclectic Dash

Rebel Walls - marka z wizją

Rebel Walls to marka, która ponad wszystko kocha produkcję tapet i wierzy, że design jest rzeczą wyczuwalną na każdej ścianie. Dlatego też producent tapet postanowił kontrolować cały proces - od projektu, do produkcji i dostawy. To marka, która myśli poza schematami. Rebel Walls dba o każdą kreatywną myśl na równi ze społeczną odpowiedzialnością. Swoimi produktami chce dać narzędzia do zmiany otoczenia na twoich własnych warunkach. Marka zachęca do tego, aby stać się prawdziwym, wnętrzarskim rebeliantem i zacząć myśleć poza wytyczoną ścieżką. 

Historia tapet i fototapet Rebel Walls

Rebel Walls to marka produkująca fototapety, która została stworzona w 2012 roku przez właścicieli Christofera I Irene Gimmersta. Jednak historia miłosna tej rodziny z tapetami rozpoczęła się dużo wcześniej, bo już w 1924 roku. Wówczas dziadek Christofera został zatrudniony jako chłopiec na posyłki w sklepie z tapetami Boras. To  właśnie popchnęło go w stronę oddania do dekoracji ściennych, a w późniejszym czasie pozwoliło wypracować swoją drogę na szczyt. Natomiast nowe pokolenie - Christofer i Irene, spotkali się w szkole średniej w 1995 roku. Po ukończeniu studiów oboje pracowali w tradycyjnej fabryce tapet w Nassjo. Zapach świeżo wydrukowanych tapet sprawił, że bezwarunkowo zakochali się w całej idei. Wkrótce zdobyli wiedzę i zainteresowali się nowymi technikami pracy z tapetami. Gdy postanowili tworzy fototapety posługując się cyfrowym drukiem, wówczas była to prawdziwa innowacja. 

Fototapety Rebel Walls 

Każda kolekcja fototapet Rebel Walls ma swoją odrębną historię, jednak rozpoczynającą się w tym samym miejscu. W studiu projektowym magia tapety zaczyna się od dobrego pomysłu i pierwszego pociągnięcia pędzla. Zespół widzi studio projektowe jako szlarnię, w której pozwalają wszystkim pomysłom rozwijać się i żyć. Następnie produkcja odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, które używają technologii druku cyfrowego. Technologia użyta do produkcji fototapet Rebel Walls różni się od tradycyjnego druku tapety, ponieważ nie jest ograniczona powtórzeniami wzoru.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]

do góry