Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rebel Walls Marie Olsson Nylander

O kolekcji Rebel Walls Marie Olsson Nylander

Kolekcja murali Rebel Walls Marie Olsson Nylander to wspaniały zbiór dekoracji ściennych, w którym zderzają się style, a stare spotyka się z nowym. Wszystkie wzory zostały stworzone przez projektantkę Marie Olsson Nylander, a sama kolekcja została nazwana na jej cześć.

Marie uwielbia zderzenia stylów i zawsze uwzględnia w swoich projektach detale w stylu vintage, dzięki czemu murale jej kolekcji zawierają wyłącznie magiczne wzory z historią. “Zależało mi na zaprojektowaniu tapet,, które stworzą dramatyczny nastrój w pokoju i tapet, które sama chciałabym umieścić w swoim domu” - mówi projektantka. Tak powstała ekskluzywna kolekcja nieoczekiwanych i wyjątkowych murali, które wprowadzą tajemniczy klimat do wnętrza.

 
 
 

Rebel Walls - marka z wizją

Rebel Walls to marka, która ponad wszystko kocha produkcję tapet i wierzy, że design jest rzeczą wyczuwalną na każdej ścianie. Dlatego też producent tapet postanowił kontrolować cały proces - od projektu, do produkcji i dostawy. To marka, która myśli poza schematami. Rebel Walls dba o każdą kreatywną myśl na równi ze społeczną odpowiedzialnością. Swoimi produktami chce dać narzędzia do zmiany otoczenia na twoich własnych warunkach. Marka zachęca do tego, aby stać się prawdziwym, wnętrzarskim rebeliantem i zacząć myśleć poza wytyczoną ścieżką.