Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Rebel Walls Re:create

O kolekcji Rebel Walls Re:create

Możemy nawiązać kontakt z naszym wewnętrznym światem, tworząc dla niego odpowiednie warunki w naszym zewnętrznym świecie. Motywy z kolekcji Rebel Walls Re:create zostały zaprojektowane jako te, które pomogą stworzyć idealną do tego atmosferę.

To wzory, które wprowadzą wewnętrzną oazę, umieszczoną pośród czterech ścian naszego pomieszczenia. Potrzeba spokoju, odpoczynku i relaksu jest przecież w każdym z nas, a nasze mieszkania i domy powinny być miejscem, w którym te potrzeby są spełniane. Paleta w kolekcji Re: Create sięga od ciepłych moreli po mroźne niebiesko-szare odcienie, a same murale zostały nazwane na podstawie uniwersalnych i pożądanych ludzkich potrzeb, takich jak; „Harmonia”, „Równowaga” i „Cisza”. W Re: Create znajdziesz murale zaprojektowane specjalnie, aby zachęcić do dobrego samopoczucia.

 
 
 

Rebel Walls - marka z wizją

Rebel Walls to marka, która ponad wszystko kocha produkcję tapet i wierzy, że design jest rzeczą wyczuwalną na każdej ścianie. Dlatego też producent tapet postanowił kontrolować cały proces - od projektu, do produkcji i dostawy. To marka, która myśli poza schematami. Rebel Walls dba o każdą kreatywną myśl na równi ze społeczną odpowiedzialnością. Swoimi produktami chce dać narzędzia do zmiany otoczenia na twoich własnych warunkach. Marka zachęca do tego, aby stać się prawdziwym, wnętrzarskim rebeliantem i zacząć myśleć poza wytyczoną ścieżką.

Historia tapet i fototapet Rebel Walls

Rebel Walls to marka produkująca fototapety, która została stworzona w 2012 roku przez właścicieli Christofera I Irene Gimmersta. Jednak historia miłosna tej rodziny z tapetami rozpoczęła się dużo wcześniej, bo już w 1924 roku. Wówczas dziadek Christofera został zatrudniony jako chłopiec na posyłki w sklepie z tapetami Boras. To właśnie popchnęło go w stronę oddania do dekoracji ściennych, a w późniejszym czasie pozwoliło wypracować swoją drogę na szczyt. Natomiast nowe pokolenie - Christofer i Irene, spotkali się w szkole średniej w 1995 roku. Po ukończeniu studiów oboje pracowali w tradycyjnej fabryce tapet w Nassjo. Zapach świeżo wydrukowanych tapet sprawił, że bezwarunkowo zakochali się w całej idei. Wkrótce zdobyli wiedzę i zainteresowali się nowymi technikami pracy z tapetami. Gdy postanowili tworzy fototapety posługując się cyfrowym drukiem, wówczas była to prawdziwa innowacja.

Fototapety Rebel Walls

Każda kolekcja fototapet Rebel Walls ma swoją odrębną historię, jednak rozpoczynającą się w tym samym miejscu. W studiu projektowym magia tapety zaczyna się od dobrego pomysłu i pierwszego pociągnięcia pędzla. Zespół widzi studio projektowe jako szlarnię, w której pozwalają wszystkim pomysłom rozwijać się i żyć. Następnie produkcja odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, które używają technologii druku cyfrowego. Technologia użyta do produkcji fototapet Rebel Walls różni się od tradycyjnego druku tapety, ponieważ nie jest ograniczona powtórzeniami wzoru.