Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rebel Walls Rebel Walls Maps

Kolekcja murali Rebel Walls Maps to zbiór wielkoformatowych dekoracji ściennych o wzorach map, które wykorzystują walory filozoficzne i estetyczne tematu geograficznego. Od dawnych, oryginalnych rysunków map z XVIII wieku, przez klasyczne szkolne mapy po te ozdobione dodatkowymi rysunkami i wykresami. Kolekcja murali Rebel Walls Maps skupia się na dwóch kierunkach - przeszłych i teraźniejszych. W tych inspirowanych przeszłością odnajdziemy mapę nawigacyjną, mapę Karaibów czy atlasy - również astronomiczne. Z kolei druga część pochodzi prosto z teraźniejszości - tutaj projektanci Rebel Walls w nowy sposób zinterpretowali mapy. Z takim samym szacunkiem, ale z inną zabawą i skupieniem się na rzeczywistym wzorze, projektanci zabawili się technikami takimi jak kolaż i fotomontaż. Tak powstała na przykład mapa stworzona ze słów i wyrażeń charakterystycznych dla różnych krajów czy murale z głównymi motywami poszczególnych krajów. Powiększ wybrane obszary lądu lub umieść cały świat na swojej ścianie z kolekcją Maps od Rebel Walls! Tapeta mapa angażuje i wzywa do rozmów oraz nowych perspektyw, ale przede wszystkim stanowi oryginalne tło każdej aranżacji.

Rebel Walls Maps

Rebel Walls - marka z wizją

Rebel Walls to marka, która ponad wszystko kocha produkcję tapet i wierzy, że design jest rzeczą wyczuwalną na każdej ścianie. Dlatego też producent tapet postanowił kontrolować cały proces - od projektu, do produkcji i dostawy. To marka, która myśli poza schematami. Rebel Walls dba o każdą kreatywną myśl na równi ze społeczną odpowiedzialnością. Swoimi produktami chce dać narzędzia do zmiany otoczenia na twoich własnych warunkach. Marka zachęca do tego, aby stać się prawdziwym, wnętrzarskim rebeliantem i zacząć myśleć poza wytyczoną ścieżką. 

Historia tapet i fototapet Rebel Walls

Rebel Walls to marka produkująca fototapety, która została stworzona w 2012 roku przez właścicieli Christofera I Irene Gimmersta. Jednak historia miłosna tej rodziny z tapetami rozpoczęła się dużo wcześniej, bo już w 1924 roku. Wówczas dziadek Christofera został zatrudniony jako chłopiec na posyłki w sklepie z tapetami Boras. To  właśnie popchnęło go w stronę oddania do dekoracji ściennych, a w późniejszym czasie pozwoliło wypracować swoją drogę na szczyt. Natomiast nowe pokolenie - Christofer i Irene, spotkali się w szkole średniej w 1995 roku. Po ukończeniu studiów oboje pracowali w tradycyjnej fabryce tapet w Nassjo. Zapach świeżo wydrukowanych tapet sprawił, że bezwarunkowo zakochali się w całej idei. Wkrótce zdobyli wiedzę i zainteresowali się nowymi technikami pracy z tapetami. Gdy postanowili tworzy fototapety posługując się cyfrowym drukiem, wówczas była to prawdziwa innowacja. 

Fototapety Rebel Walls 

Każda kolekcja fototapet Rebel Walls ma swoją odrębną historię, jednak rozpoczynającą się w tym samym miejscu. W studiu projektowym magia tapety zaczyna się od dobrego pomysłu i pierwszego pociągnięcia pędzla. Zespół widzi studio projektowe jako szlarnię, w której pozwalają wszystkim pomysłom rozwijać się i żyć. Następnie produkcja odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, które używają technologii druku cyfrowego. Technologia użyta do produkcji fototapet Rebel Walls różni się od tradycyjnego druku tapety, ponieważ nie jest ograniczona powtórzeniami wzoru.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]