Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rebel Walls Karin & Carl Larsson

O kolekcji Rebel Walls Karin & Carl Larsson

Kolekcja murali Rebel Walls Karin & Carl Larsson została zainspirowana wnętrzem pary artystów - Karin i Carla Larssonów. Murale w pełni oddają jego wyjątkową estetykę, która w dzisiejszych czasach radykalnie różni się od innych, łamie normy i wygląda wyzwalająco krnąbrnie.

Warto wspomnieć, że para swoją przestrzeń stworzyła wspólnie z dziećmi, które miały przewagę liczebną nad swoimi rodzicami. 10 osobowa rodzina wspólnie stworzyła wyjątkowo przytulne gniazdko! We wnętrzu znajdziemy wszystko, od dzieł sztuki, przez współczesną architekturę po inspirację naturą. Uważa się również, że wnętrze domu Karin i Carla Larssonów często inspiruje projektantów Ikea, a sam ich dom nazywany jest skandynawskim domem idealnym. Murale Rebel Walls Karin & Carl Larsson skupiają się zarówno na roślinnych wzorach czy rustykalnych elementach wnętrza, jak i samym domowym krajobrazie. To propozycje, które pokochają osoby stawiające na realną naturę i odważne połączenia we wnętrzu.

 
 
 

Rebel Walls - marka z wizją

Rebel Walls to marka, która ponad wszystko kocha produkcję tapet i wierzy, że design jest rzeczą wyczuwalną na każdej ścianie. Dlatego też producent tapet postanowił kontrolować cały proces - od projektu, do produkcji i dostawy. To marka, która myśli poza schematami. Rebel Walls dba o każdą kreatywną myśl na równi ze społeczną odpowiedzialnością. Swoimi produktami chce dać narzędzia do zmiany otoczenia na twoich własnych warunkach. Marka zachęca do tego, aby stać się prawdziwym, wnętrzarskim rebeliantem i zacząć myśleć poza wytyczoną ścieżką.

Historia tapet i fototapet Rebel Walls

Rebel Walls to marka produkująca fototapety, która została stworzona w 2012 roku przez właścicieli Christofera I Irene Gimmersta. Jednak historia miłosna tej rodziny z tapetami rozpoczęła się dużo wcześniej, bo już w 1924 roku. Wówczas dziadek Christofera został zatrudniony jako chłopiec na posyłki w sklepie z tapetami Boras. To właśnie popchnęło go w stronę oddania do dekoracji ściennych, a w późniejszym czasie pozwoliło wypracować swoją drogę na szczyt. Natomiast nowe pokolenie - Christofer i Irene, spotkali się w szkole średniej w 1995 roku. Po ukończeniu studiów oboje pracowali w tradycyjnej fabryce tapet w Nassjo. Zapach świeżo wydrukowanych tapet sprawił, że bezwarunkowo zakochali się w całej idei. Wkrótce zdobyli wiedzę i zainteresowali się nowymi technikami pracy z tapetami. Gdy postanowili tworzy fototapety posługując się cyfrowym drukiem, wówczas była to prawdziwa innowacja.

Fototapety Rebel Walls

Każda kolekcja fototapet Rebel Walls ma swoją odrębną historię, jednak rozpoczynającą się w tym samym miejscu. W studiu projektowym magia tapety zaczyna się od dobrego pomysłu i pierwszego pociągnięcia pędzla. Zespół widzi studio projektowe jako szlarnię, w której pozwalają wszystkim pomysłom rozwijać się i żyć. Następnie produkcja odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, które używają technologii druku cyfrowego. Technologia użyta do produkcji fototapet Rebel Walls różni się od tradycyjnego druku tapety, ponieważ nie jest ograniczona powtórzeniami wzoru.