Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Cole & Son ICONS

Kolekcja ICONS - tapety Cole&Son

Kolekcja tapet Cole & Son ICONS to zbiór najbardziej popularnych wzorów brytyjskiego producenta, zaprezentowany w nowej odsłonie kolorystycznej. W katalogu odnajdziemy najbardziej ponadczasowy i najpopularniejszy wzór - tapetę w brzozy, w kilku nowych barwach. Jeśli mowa o ikonach, nie mogło zabraknąć jakże modnego motywu Palm Jungle - w aż trzech odświeżonych kolorach oraz delikatniejszy motywy - tapeta Palm Leavs w czterech wersjach. Egzotyczne wzory na dobre zagościły na salonach. Wśród palm i liści bananowca znakomicie odnajdują się tapety w flamingi. Poznaj pełną odsłonę i daj ponieść się emocją przeglądając najlepsze wzory od Cole & Son.

Bestsellerowe tapety Cole and Son w kolekcji Icons

Zbiór najpopularniejszych tapet to idealna propozycja dla osób, które szukają wyjątkowego i jednocześnie ponadczasowego wzornictwa. W kolekcji Cole&Son Icons znajdziemy tylko takie, które od lat zachwycają swoim designem i dbałością o szczegóły. Tapeta we flamingi, tapeta w liście palmy, niezwykle popularne brzózki, a nawet tapety geometryczne. Wszystkie wzory udowadniają nam, że moda wraca ze zdwojoną siłą! Kultowe tapety Cole and Son są niezwykle, oryginalne i ponadczasowe. 

Cole&Son Icons - tapety dla każdego! 

W kolekcji, która zbiera w sobie kultowe wzory tapet Cole&Son Icons, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Eklektyczna mieszanka, w której królują zwierzęta, roślinność i geometria udowadnia, że te 3 motywy są ponadczasowym wyborem, zasługującym na szczególną uwagę. Bestsellerowe tapety Cole & Son zostały ubrane w kolekcji Icons zostały odświeżone o nowe barwy, dzięki czemu wpasują się w każdą stylistykę wnętrza.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony