Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Cole & Son Albemarle

Kolekcja Albemarle - tapety Cole&Son

Kolekcja Cole and Son Albemarle powstała z myślą o wielbicielach luksusu, prestiżu i przepychu. W jej skład wchodzi wiele rozmaitych motywów, które z pewnością zdobędą uznanie osób, które cenią sobie oryginalność i wyszukany styl. Piękne, pozłacane pawie wzorowane na stylu wiktoriańskim, wyraziste ornamenty, stonowane, szlachetne kolory, tapety doskonale imitujące metaliczną ceramikę czy płytki typu Azulejos - to wszystko sprawia, że dekoratorzy z całego świata uwielbiają te motywy i chętnie zdobią nimi wnętrza. 

Oryginalne tapety Cole and Son Albemarle  

Poczuj się wyjątkowo i nadzwyczajnie z Cole and Son Albemarle - wystawną kolekcją adamaszkowych grafik nazwaną na cześć mało znanego, prywatnego klubu dla dżentelmenów, otwartego w Londynie w 1874 roku. Kolekcja Cole and Son Albemarle przywołuje czarującą i poetycką erę XVIII i XIX wieku. Każdy z tych niezwykłych projektów nawiązuje do ikony kultury lub klejnotu czasu.

Zalety tapet Cole and Son Albemarle

Elegancja, klasa i wyrafinowanie to cechy charakterystyczne dla kolekcji tapet Cole and Son Albemarle. Te niezwykłe projekty przeniosą Cię w pałacowe wnętrza i otoczą domieszką romantyzmu. Z pewnością znajdą zastosowanie w willach, muzeach czy pomieszczeniach w stylu pałacowym i klasycznym. Ściany zdobione kolekcją Cole and Son Albemarle dodadzą wnętrzu renomy, przepychu i osobliwości oraz zamienią zwyczajne cztery ściany w pomieszczenia niezwykle rzadkie, zamożne i ociekające luksusem.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚