Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Cole & Son Geometric II

Kolekcja Geometric II - tapety Cole&Son

Kolekcja tapet Geometric II od Cole & Son prezentuje nowoczesną interpretację znanych motywów i dekoracji geometrycznych z początku XX wieku. W katalogu odnajdziemy tapety inspirowane architekturą w stylu Art Deco i stylizacjami z całego świata. Od olśniewających mozaik, poprzez minimalistyczne płytki aż po bujne, tropikalnie liście niczym z Miami Beach. Tapety Cole and Son Geometric II są idealną propozycją do współczesnych wnętrz.

Tapety Cole and Son Geometric II - tapety geometryczne

Kolekcja Cole & Son Geometric II składa się wyłącznie z geometrycznych wzorów, które od kilku lat cieszą się ogromną popularnością, jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Nic dziwnego - tak ponadczasowe wzornictwo odnajdzie się w każdym stylu, a także wprowadzi do pomieszczenia designerski sznyt. Modne geometryczne tapety to przede wszystkim wszelkiego rodzaju mozaiki, minimalistyczne linie czy robmy, które sprawdzą się na ścianie akcentującej, jak i w całym pomieszczeniu. 

Geometria w stylu Art Deco - Cole&Son Geometric II 

Kolekcja tapet Cole and Son Geometric II doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, jednak mimo wszystko została stworzona z myślą o inspirujacym stylu Art-Deco. To właśnie w okresie, w którym królował ten styl, na salonach wszechobecna była mozaika i geometria. Wśród najpiękniejszych wzorów Cole&Son Geometric II odnajdziemy olśniewające, bestsellerowe mozaiki, geometrię inspirowaną naturą, a także trójwymiarowymi motywami. 

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]