Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Kategorie

Arte Moooi Extinct Animals

Arte	Moooi Extinct Animals

Tapety z kolekcji Arte Moooi Extinct Animals są inspirowane Muzeum Wymarłych Zwierząt, może się to wydawać nieco szokujące, jednak chodzi o pobudzenie wyobraźni i docenienie różnorodności przyrody. Co charakteryzuje tę serię tapet? Niebanalne wzory, ciekawe struktury, interesująca kolorystyka, które tworzą całość obok której trudno przejść obojętnie. Jeśli szukasz dekoracji ściennej, która nada wnętrzu nowe życie i sprawi, że nabierze modnego, bardzo efektownego wyglądu, to w tej kolekcji na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Tapety Arte Moooi Extinct Animals - niebanalne wzory na ścianę

Tapety z kolekcji Arte Moooi Extinct Animals charakteryzują się nietuzinkową interpretacją zwierzęcych wzorów. Całość została zainspirowana Muzeum Wymarłych Zwierząt i jest pewnym hołdem dla wymarłych gatunków. Z jednej strony wzory wyróżniają się piękną strukturą i minimalistycznym wzornictwem, z drugiej wprost pokazują wymarłe gatunki i pozwalają umieścić ich sylwetki na powierzchni ściany. Tapety Arte Moooi Extinct Animals wprowadzą niezwykły klimat do wnętrza i sprawią, że nie będziemy mogli oderwać wzroku od tak niesamowitej dekoracji ściennej. 

Arte Moooi Extinct Animals - luksusowe tapety zwierzęce

Minimalistyczne, strukturalne wzory występują w niezwykle subtelnych odcieniach, dzięki czemu odnajdą się w każdej stylistyce wnętrza. To właśnie one pobudzają wyobraźnię i są niebanalną interpretacją inspiracji, jaką stało się Muzeum Wymarłych Zwierząt. Inne wzory z kolekcji Arte Moooi Extinct Animals odwzorowują sylwetki wymarłych gatunków na roślinnym tle. Te natomiast sprawdzą się jako ściana akcentująca tradycyjnych aranżacji, którym dodadzą pazura i charakteru. Cała kolekcja jest pięknym zbiorem wzorów, które zainspirują i staną się pięknym tłem życia codziennego.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]