Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Opcje przeglądania

Casamance Mansour

Casamance Mansour

Przepiękna, elegancka, pełna klasy i elegancji, taka jest kolekcja Casamance Mansour, która łączy architekturę z „haute couture”. Jej wzory, które teksturą przypominają tkaniny, nadadzą każdemu wnętrzu przytulności, ciepła oraz nutkę orientu. Marka Casamance proponuje zarówno delikatne, subtelne faktury jak również mocne, pełne zdobień orientalne wzory, które dzięki mnogości wariantów kolorystycznych sprawią, że każdy znajdzie tutaj ideał pasujący do jego wnętrza! Kolekcja tapet Casamance Mansour w przepiękny sposób łączy w sobie ponadczasowe motywy i współczesny design.

Tapety inspirowane Yves Saint Laurent - Casamance Mansour 

Muzeum Yves Saint Laurent, poświęcone projektantowi mody, jest architektonicznym klejnotem Marakeszu. Zbiór linii, objętości i kształtów - cała kolekcja Casamance Mansour jest zainspirowana detalami znalezionymi właśnie w tym muzeum. Geometryczne kształty i linie ujawniają tu swoją głębię, a światło rzeźbi metaliczne atramenty, zachwycające w każdym calu. Tapety Casamance Mansor łączą w sobie architekturę z haute couture. 

Ekskluzywne tapety Casamance Mansour 

Ogromny wybór kolorystyczny tapet Casamance Mansour sprawia, że z powodzeniem odnajdą się na powierzchni ścian każdego stylu aranżacji. Wszystkie wzory zostały stworzone na wysokiej jakości winylu na podłożu z flizeliny, dzięki czemu są niezwykle odporne i trwałe, a także łatwe w montażu. Tapety Casamance Mansour wprowadzą nutkę wyrafinowanej elegancji do pomieszczenia, gdzie staną się nietuzinkowym, ponadczasowym tłem.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]