Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | biuro@arcydom.pl

Opcje przeglądania

Casamance Rio Madeira

Casamance Rio Madeira

Kolekcja Rio Madeira od Casamance powstała z myślą o wielbicielach wyrazistych, bogato zdobionych dekoracji ściennych ale nie tylko znajdą tutaj coś dla siebie. W skład tej serii wchodzą bowiem zarówno tapety, które zdobią spektakularne motywy roślinne jak również takie na których widnieją ponadczasowe wzory geometryczne czy też pokrycia ścienne imitujące naturalny materiał. Warto zdecydować się na tapetę z tej serii jeśli chcemy szybko i skutecznie osiągnąć efekt wnętrza rodem z modnego katalogu.

Bogato zdobione tapety Casamance Rio Madeira 

Wyraziste, kwiatowe wzory czy zróżnicowane, geometryczne motywy? Bez względu na to co wybierzesz, kolekcja tapet Casamance Rio Madeira jest na tyle różnorodna, że odnajdzie się w każdym wnętrzu. Rozmaita kolorystyka i bogate wzornictwo to niewątpliwy hit tej kolekcji. Projekty obrazujące naturę dzielą się na te, w których występują okazale prezentujące się liście, jak i te smuklejsze i gęsto obsadzone - tworzące efekt liściastej ściany. W kolekcji tapet Casamance Rio Madeira znajdziemy również projekt przypominający niezwykły las tropikalny, który oczaruje swym pięknem każdego, a dla odmiany - motyw geometryczny przemieniający zwyczajne pomieszczenie w ponadczasowe wnętrze.

Kolekcja Casamance Rio Madeira - do jakiego wnętrza imitacja naturalnego materiału?

Pośród tapet Casamance Rio Madeira mamy do wyboru bogato barwione pokrycia imitujące naturalny materiał. Jest on na tyle uniwersalny, że można go użyć na wszystkich ścianach bez obawy o natłok wzorów. Ten motyw Casamance Rio Madeira będzie doskonałym pomysłem na zdobienie ścian wnętrz w stylu rustykalnym, klasycznym, eklektycznym i prowansalskim. Ze względu na szeroką gamę kolorów znajdzie uznanie w każdym pomieszczeniu.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony