Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Kategorie
Opcje przeglądania
Producent
Długość
Szerokość
Cena
  • od
    do

Casadeco Panama

Casadeco Panama

Obok tej inspirowanej Panamą, bardzo efektownej, a jednocześnie pełnej uniwersalnych dekoracji ściennych kolekcji nie można przejść obojętnie. Znajduje się tu szereg interesujących propozycji wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Tapeta w paski albo wzór roślinny?A może niemal zupełnie gładka? To i jeszcze więcej znajdziemy w serii Panama od Casadeco. Warto zdecydować się na pokrycie ścienne z tej kolekcji jeśli chcemy osiągnąć ciekawy, a jednocześnie nienachalny i ponadczasowy efekt dekoracyjny.

Egzotyczne tapety Casadeco Panama

Kolekcja tapet Casadeco Panama składa się z wyjątkowego zbioru różnorodnych motywów. W większości są one jednak inspirowane egzotyczną roślinnością i krajobrazem dżungli. Wśród nich odnajdziemy tapety w liście paproci, monstery, palmy i inne rośliny. Jedną z najpopularniejszych tapet z kolekcji Casadeco Panama z pewnością jest tapeta w liście monstery Feuilles, która przedstawia jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie roślin. To wspaniała propozycja dla osób, którym zależy na wprowadzeniu naturalnego elementu do wnętrza. W kolekcji Casadeco Panama odnajdziemy również bardziej stonowane roślinne motywy, tak jak Eucalyptus - tapeta o minimalistycznym wzorze liści eukaliptusa na jednolitym tle.

Minimalistyczne tapety Casadeco Panama

Poza roślinnymi wzorami, kolekcja Casadeco Panama oferuje również delikatniejsze, jednolite albo poprzecierane i gładkie tapety. Wśród nich z pewnością na wyróżnienie zasługuje tapeta przypominająca naturalny korek, która idealnie odnajdzie się jako tło dla bardziej odważnych pomieszczeń. Minimalistyczne propozycje z kolekcji tapet Casadeco Panama są inspirowane betonową przecierką i jednolitymi tkaninami, a przedstawione w wyjątkowych odcieniach, sprawdzą się w każdym wnętrzu! 

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]