Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Opcje przeglądania

Tapety ze zwierzętami

Sztuka dekorowania "Art Deco", której apogeum przypadało na lata 20. i 30. XX wieku, powraca dziś ze zdwojoną siłą. Jej kluczowym elementem jest między innymi motyw zwierzęcy. Znajdziecie go także na przygotowanych przez nas tapetach. Tapety z motywem zwierzęcym pomogą stworzyć oryginalną, nawiązującą do natury kompozycję. W naszej ofercie znajdziecie pasiaste lub nakrapiane imitacje zwierzęcej skóry bądź tapety z klasycznym motywem, przedstawiającym konkretne gatunki np. tapety we flamingi, rajskie ptaki albo nieziemskie tygrysy. Tapety z motywem zwierzęcym idealnie sprawdzają się jako dekoracja jednej ściany w mieszkaniu, dzięki czemu aranżacja nie wydaje się przytłoczona. Jednak drobne wzory zwierzęce na tapecie ukazane w minimalistycznym stylu, mogą posłużyć za dekorację całego pomieszczenia, dzięki czemu będzie ono oszałamiające i z pewnością przyciągnie wzrok. Niezależnie od tego jaką tapetę z motywem zwierzęcym wybierzemy, możemy być pewni, że w kilka chwil odmieni ona nasze wnętrze, podkreślając jego unikatowość.

Najmodniejsze tapety we wzory zwierzęce:

Rodzaje wzorów tapet zwierzęcych

Biorąc pod uwagę fakt, że oferta tapet we wzory zwierzęce jest naprawdę ogromna, rozróżniamy przede wszystkim dwa rodzaje takich dekoracji. Pierwszy z nich skupia się na imitacji skóry zwierzęcej. Odnajdziemy tu przede wszystkim tapety imitujące zebrę, tygrysa, żyrafę, krokodyla czy węża. Drugi rodzaj tapet w zwierzęce motywy pokazuje głównych bohaterów w całej ich okazałości. Często występują w swoim naturalnym środowisku, łącząc w sobie motywy botaniczne i zwierzęce. Takie dekoracje najczęściej występują w wielu kolorach, dlatego warto stworzyć przy ich pomocy ścianę akcentującą pomieszczenia. 

Tapeta ze zwierzętami - najmodniejsze wzory

Tak, jak w każdym innym aspekcie wnętrzarskim, również tapety ze zwierzętami posiadają swoje najmodniejsze, najpopularniejsze wzory. Obecnie prym wiodą tapety imitujące naturalne skóry w minimalistycznym wydaniu i subtelnej kolorystyce. Takie wzory umieszczamy najchętniej w aranżacjach salonów i sypialni, gdzie mogą zdobić zarówno wszystkie ściany pomieszczenia, jak i tylko jedną z nich. Bardziej odważne propozycje, które są niezwykle modne w ostatnim czasie, skupiają się na tapetach ukazujących zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Małpki wśród bujnych tropikalnych drzew, niedźwiedzie i lisy przechadzające się po leśnych pagórkach, ptaki szybujące pośród obłoków. 

Dzikie zwierzęta na tapecie 

Tapety w dzikie zwierzęta odnajdą się w aranżacji każdego wnętrza - od pokoju dziecka, przez salon i sypialnię, nawet po łazienkę. Ich bujne motywy sprawiają, że lepiej zdecydować się na umieszczenie tapety w dzikie zwierzęta wyłącznie na jednej ze ścian pomieszczenia, tworząc jednocześnie punkt centralny pomieszczenia. Projekty te tworzone są ze szczególną dbałością o najdrobniejsze detale, dzięki czemu zachwycają zarówno każdym centymetrem, jak i jako cała dekoracja. To idealna propozycja dla osób, które pragną wprowadzić do pomieszczenia zarazem botaniczny, mocny i kreatywny wzór. 

Tapeta ze zwierzętami do pokoju dziecka

Dziecięce aranżacje najlepiej uzupełnić o wyjątkowe dekoracje ścienne, które wspomagają kreatywność i wyobraźnię. Jednymi z najchętniej wprowadzanych wzorów tapet do pokoju dziecka są właśnie tapety ze zwierzętami. Maluchy szczególnie uwielbiają zwierzęta - zarówno te domowe, jak i dzikie czy podwodne. Tapeta ze zwierzętami z pewnością stanie się ich ulubioną dekoracją z pomocą której będą tworzyć wspaniałe historie i opowieści ze zwierzętami w rolach głównych. Nic tak przecież nie cieszy, jak codzienny widok ulubionych postaci na ścianie swojego pokoju! Oferta tapet ze zwierzętami do pokoju dziecka jest naprawdę ogromna. Producenci proponują zarówno dzikie zwierzęta w swoim naturalnym, leśnym środowisku, ulubione domowe zwierzęta w bajkowym wydaniu czy zwierzęta podwodne, pływające pośród przepięknych koralowców. 

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]