Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Tapety kosmos / z motywem kosmosu

Czy jest coś bardziej tajemniczego niż wszechświat? Tyle niezbadanych planet, intrygujących gwiazd, niesamowitej magii i znaków zapytania. Tapeta kosmos zmieni pokoik twojego malucha w sekretną krainę pełną zabawy i niesamowitego klimatu. Już dziś wkrocz w ten niezwykły świat fantazji i odmień pomieszczenie twojego dziecka, wprowadzając uwielbiane, pełne radości motywy, które nie tylko pobudzą wyobraźnię, ale będą stwórcą nowych marzeń. Dryfujące rakiety kosmiczne, imponujący astronauci i odległe planety tworzą ten zaczarowany świat wyjęty wprost z dziecięcych książeczek. Pełne radości i zaciekawione światem przygód maluchy docenią ten motyw i już zawsze będą zasypiać w swoich łóżeczkach! Spraw radość swojemu dziecku i zabierz je w niezwykłą podróż po niesamowitym wszechświecie z tapetą kosmos. To tak niewiele, a może sprawić ogrom radości!

Tapeta na ścianę kosmos - najlepsze wzory

Zaczarowana kraina, która zawsze imponuje dzieciom, może znaleźć się w pokoiku Twojego malucha. Tapeta na ścianę kosmos ma wiele różnych wzorów i bez względu na to, który wybierzesz, bez wątpienia zabierze dziecko w podróż po niezwykłym wszechświecie. Twój maluszek będzie mógł cieszyć się niesamowitymi kolorami i kształtami planet, a Ty będziesz mógł pomóc mu zgłębić wiedzę na ich temat. Pozwól rozwinąć wyobraźnie Twojego dziecka z tapetą kosmos, a być może będzie to jego pierwsza mała pasja, która na lata zapisze się w pamięci! 

Abstrakcyjna tapeta kosmos - jak zaaranżować we wnętrzu?

Dziecięcy pokoik jest miejscem niezwykle ważnym, bo to on jest pierwszą osobistą przestrzenią Twojego dziecka. Należy więc o niego zadbać i urządzić go tak, aby nasz maluch czuł się w nim jak najlepiej. Stawiając na abstrakcyjną tapetę kosmosu, musisz zastanowić się, w którym miejscu jej montaż będzie najkorzystniejszy. Ciekawym pomysłem będzie zaadaptowanie nią przestrzeni tuż przy łóżeczku, tak aby zapewnić bezpieczny azyl dla malucha. Można również wyznaczyć nią strefę zabawy, a gwieździste wzory z powodzeniem zamontować na suficie. 

Do jakiego pomieszczenia tapeta kosmos?

Tapeta kosmos sprawdzi się w dziecięcych pokoikach, wprowadzając niesamowity baśniowy klimat, który będzie idealnym miejscem do zabaw. Doskonale wpasuje się w duże, jak i w małe wnętrza, zdobiąc akcentową ścianę lub wręcz przeciwnie - stanowiąc dekorację wszystkich ścian, nie zaburzając spójności wnętrza. Niesamowita magia płynąca z tapety kosmos dla dzieci pozwoli Twojemu maluchowi wyruszyć w niesamowitą przygodę po świecie najskrytszych marzeń oraz zaprosi do badania i odkrywania wszystkiego, co nieodkryte oraz tajemnicze!

Tapeta kosmos dla dzieci

Tapeta kosmos dla dzieci to wnętrzarski hit i ulubiony motyw wśród dziecięcego świata. Montując ją na ścianie, sprawisz swojemu maluchowi niezwykłą frajdę. Codziennie będzie patrzył na nią z zachwytem, nigdy się nie nudząc. Za każdym razem odkryje na niej coś nowego! Tapeta kosmos dla dzieci jest spełnieniem dziecięcych marzeń, bo identyfikuje ich własny pokoik. Który maluch nie marzy o własnym pokoju, w którym będzie trzymał multum różnych zabawek, miał własne, mięciutkie łóżeczko i kąt do niezapomnianych zabaw? Z racji tego, że chcemy dać naszym pociechom wszystko, pozwólmy im przede wszystkim marzyć, bo to najpiękniejsza rzecz, jaką możemy im podarować!

Jaki kolor ścian do tapety z kosmosem?

Kolor ścian dopasowany do tapety z kosmosem, będzie zależny od tego, w jakich kolorach utrzymana jest sama tapeta i całe wnętrze. Do jasnej tapety ciekawym pomysłem okażą się ściany w kolorach nieba, począwszy od błękitu, skończywszy na ciemniejszych barwach. Fajnie będą się prezentować białe ściany, które rozjaśnią wnętrze. Pamiętajmy, aby pokoik naszego malucha zachowany był w miarę jasnych barwach. Wprowadzi to do wnętrza o wiele więcej radości i spokoju, który jest tak bardzo ważny w samopoczuciu naszej pociechy i pozwoli czuć się beztrosko oraz przytulnie. W końcu to ma być jej bezpieczny azyl.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]