Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Tapety w brzozy

Natura jest tym, czego potrzebujemy w swoich wnętrzach. Zabiera nas w świat piękna, spokoju i harmonii, by tchnąć w nas życie i radość. Tapeta z motywem brzozy jeszcze do niedawna była najbardziej pożądanym wzorem, więc dziś wraca i czaruje dawką magii i ciszy, która tak bardzo jest nam potrzebna do ukojenia zmysłów. Marka Cole&Son oferuje ogromny wybór wzorów i odcieni najpopularniejszej, bestsellerowej tapety Woods, której wzór brzózek rozkochał w sobie tysiące osób na całym świecie. Bogata oferta motywu brzózek sprawia, że z pewnością dopasujesz ją do stylu swojego wnętrza, wprowadzając nie tylko spokój, ale również odprężenie, relaks i romantyzm. Szczęście, jakie towarzyszy przy kontakcie z naturą, jest tak niezwykłe, że zapraszając ją w swoje progi, poczujesz niesamowitą poprawę sił witalnych. Brzozy są w stanie ożywić Twoje pomieszczenie do tego stopnia, że będziesz miał uczucie, iż są tuż na wyciągnięcie ręki. Obcując z drzewami, pozbywasz się wszystkich złych emocji i myśli, które dopadają każdego, zabierając radość z życia.

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Tapeta Cole Son Woods 69/12149 Tapeta Cole Son Woods 69/12149
Producent: Cole & Son
Cena: 513,40 zł 604,00 zł
  • promocja

Tapeta z motywem brzozy - do jakiego wnętrza?

Tapeta z motywem brzozy odnajdzie się w większości wnętrz, gdyż swym naturalnym przysposobieniem wpasuje się w większość aranżacji. Będzie idealnym dodatkiem stylu nowoczesnego, wprowadzając nutkę radości i tajemniczości. Doskonale sprawdzi się w rustykalnym wnętrzu, gdzie podkreśli naturę, która wypływa z tego pomieszczenia. Również fajnie zaakcentuje ścianę w stylu klasycznym, wprowadzając szczyptę nowości, radości i niesamowitego spokoju. Nie ważne gdzie zamontujesz taką tapetę dekoracyjną - zaczaruje Twoje wnętrze spokojem i radością.

Tapeta brzozy do sypialni

Zdobiąca wnętrza sypialni tapeta brzozy, stworzy niesamowitą aranżację, która opiewać będzie w spokój i ciszę. Bliskość natury pozwoli łatwiej zasypiać, efektywniej wypoczywać, jak i przyjemniej się budzić o poranku. Jeden kontakt wzrokowy wystarczy, by poprawić humor i z radością zacząć dzień, zarażając szczęściem innych. W końcu nie ma nic lepszego niż dobrze rozpoczęty dzień, który dzięki motywom natury, będzie poprawiany każdego dnia na nowo, dając dużo szczęścia. Poczuj tę niezwykłą magię płynącą wprost z tapety brzozy, montując ją tuż za swoim łóżkiem.

Tapeta w brzozy w przedpokoju

Nie ma nic przyjemniejszego niż natura, która wita nas już w samym progu, oferując dużą dawkę relaksu. Tapeta w brzozy zamontowana w przedpokoju będzie niesamowitym pomysłem, który oczaruje każdego. W końcu przedpokój jest miejscem, które odwiedzamy jako pierwsze, więc musi robić dobre, pierwsze wrażenie. Zaskocz gości już od samego progu montując tapetę w brzozy, a od razu będą wiedzieli, że Twój dom to nie tylko przyjazne miejsce, ale również oaza pełna gustu, klasy i elegancji. To niesamowite przywitanie z pewnością zapamiętają na długo.

Tapeta ścienna w brzozy - aranżacje

Ciekawym pomysłem na aranżację z tapetą ścienną w brzozy, będzie jej montaż na akcentowej ścianie wnętrza, na której będzie mogła dumnie prezentować całą swą okazałość. Będzie również ciekawym tłem dla łóżka w sypialni, czy zaskakującym motywem na tło telewizora lub kanapy w salonie. Idealnie wkomponuje się w centralną ścianę w jadalni, wprowadzając przyjemny klimat natury. Ten ekscytujący motyw może również z powodzeniem zastąpić obraz, wprowadzając do wnętrza element zaskoczenia, zapisując się trwale w pamięci każdego.  

Tapeta w brzozy Cole & Son - najmodniejszy wzór tapety

Tapeta w brzozy Cole & Son zdecydowanie jest najpopularniejszą tapetą, która od ponad 60 lat jest jednym z pierwszych wyborów wielu miłośników pięknych wnętrz. Ten niesamowity wzór spopularyzował okleiny ścienne i stał się bestsellerowym modelem od samego początku swojego istnienia, aż do dziś. Brzózki od Cole&Son są motywem, który wprowadzi do wnętrza dużo spokoju, radości, ale również relaksu. Będzie stanowić ciekawe tło dla obrazów czy kanapy w salonie, ale również tworzyć naturalny klimat w sypialni czy jadalni. Fajnie sprawdzi się w łazience (w strefie suchej), zamieniając wnętrze w miejsce do odpoczynku i odprężenia, więc leżąc w wannie na pewno docenisz jej niesamowite zdolności do relaksu. Tapeta w brzozy Cole & Son będzie nadzwyczajnym dopełnieniem stylu minimalistycznego, nowoczesnego, a nawet botanicznego, czarując pomieszczenie magią jaka płynie z jej wnętrza.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]