Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wall & Deco Contemporary Collection 2021

Wall & Deco Contemporary Collection 2021 to najnowsza odsłona nieszablonowych murali do zastosowania wewnątrz domów, mieszkań czy miejsc użytkowych. Zespół projektantów wychodzi z założenia, że ściana to powierzchnia, która może stać się prawdziwym dziełem sztuki. Udowadniają nam to z każdą nową kolekcją murali i tapet, które dodają charakteru i oryginalności każdej aranżacji!  Produkty Wall & Deco są idealną propozycją na ścianę akcentującą, która w dużej mierze dodaje pazura całemu pomieszczeniu.

W Contemporary Collection 2021 odnajdziemy mieszankę godną stylu wabi-sabi, który szturmem zdobywa serca architektów, projektantów i miłośników pięknych wnętrz. To połączenie nietuzinkowych struktur, kolorów i materiałów, z jednej strony inspirowanych naturą, a z drugiej skupiających się na kształtach i fakturach. Wszystko jednak zamknięte w odcieniach ziemi, których zadaniem jest wprowadzenie przytulnego charakteru do otaczającej nas przestrzeni. Wall&Deco Contemporary Collection 2021 oddaje nam do dekoracji ściany to, co najpiękniejszego można wyciągnąć z natury. Tapety i murale Wall&Deco są niezwykle oryginalnym dodatkiem, który przyciągnie wzrok i pozostanie w pamięci na długo!

O kolekcji Wall&Deco Contemporary Collection 2021 

Wall&Deco Contemporary Collection 2021 to najpiękniejsza mieszanka godna stylu wabi-sabi, który szturmem zdobywa serca architektów, projektantów i miłośników pięknych wnętrz. Z każdą kolekcją, projektanci Wall&Deco udowadniają nam, że ściana jest powierzchnią idealną do stworzenia prawdziwego dzieła sztuki! Wall&Deco Contemporary Collection 2021 oddaje nam do dekoracji ściany to, co najpiękniejszego można wyciągnąć z natury.

Wall&Deco 2021