Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wall & Deco WET SYSTEM - murale i fototapety

Na jakich powierzchniach stosować Tapety Wall & Deco Wet System™ ?

Tapety nadają się do montażu na powierzchnie wykonane z cementu, płyt gipsowo- kartonowych, betonowych, szklanych i ceramicznych. Grubość całkowita tapety to tylko 1,5 mm. Premierowa kolekcja na rok 2020 - Wall & Deco WET 2020 to kolejna dawka przepięknych motywów zaprojektowanych przez włoskich designerów. W kolekcji odnajdziemy wzory:  Pillowy, Lava, Lido, A Memory of Home, Hem&Gau, Domestic Cathedral, Voyage Privé, Rosa di Sera, Salle de Bains, Vivido, Sguardo, Utopia Island, Go Boy Go!, The Mountains of Our Childhood, Save the Past, Chez Grand-Mère, Bow Tie, Imaginary Paradise, Behind, Reginae, Touché, Master Botanica, Westcoast

Tapety pod prysznic - Wall&Deco WET System

Tapety pod prysznicem są nowoczesną formą dekoracji łazienek, która wyróżnia pomieszczenie i dodaje jej charakteru. Jednak nie każdy rodzaj tapety nadaje się pod prysznic, gdyż większość podłoży nie wytrzymuje bezpośredniego kontaktu z wodą. Jeśli zależy Ci na montażu tapety pod prysznicem, postaw na sprawdzony, innowacyjny system - taki, jak WET SYSTEM od Wall&Deco. To patentowe wykończenie ścian dla wilgotnych pomieszczeń, dzięki któremu tapety wyróżniają się całkowitą odpornością na wodę. 

Wall&Deco WET System - innowacyjne rozwiązania w pięknej oprawie

Odporne na wodę tapety Wall & Deco są najpiękniejszą dekoracją do łazienek i kuchni. To połączenie oryginalnych, autorskich grafik z nowatorską technologią wykonania. Co więcej - innowacyjne włókno zabezpiecza tapetę i umożliwia stosowanie jej w bezpośrednim narażeniu na strumień wody. Dzięki temu tapety Wall&Deco WET System mogą zostać zamontowane pod prysznicem czy przy wannie, bez narażenia na szkody. Dzięki temu możemy cieszyć się charakterystyczną dekoracją ściany pod prysznicem przez długie lata!