Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | sklep@tapetujemy.pl

Kategorie

Boras Tapeter In Bloom

Kolekcja In Bloom - tapety Boras Tapeter

Inspiracją dla najstarszej szwedzkiej marki tapet Boras Tapeter przy tworzeniu kolekcji In Bloom stała się potrzeba połączenia ze światem natury wyrażona poprzez miłość do kwiatów. Bogate, kunsztowne wzornictwo ukazuje całą ich różnorodność od klasycznych róż, poprzez modne piwonie i bukiety dzikich kwiatów wprowadzając do wnętrza kolorowe, naturalne piękno przez cały rok. Warta uwagi jest także doskonała jakość wykonania tapet Boras Tapeter In Bloom i użycie wysokogatunkowych materiałów stworzonych z troską o środowisko.

Boras Tapeter In Bloom - ekskluzywne tapety w kwiaty

Tapety w kwiaty to najczęściej wybierany wzór dekoracji ściennych. Nic dziwnego - już od dawna nie wychodzą z mody, a nic nie zapowiada tego, aby tak miało się stać. Boras tapeter w kolekcji In Bloom proponuje zbiór najpiękniejszych wzorów w kwiaty, które możemy wprowadzić do swojego wnętrza. Bogate roślinne wzornictwo ukazuje to, co tak uwielbiamy w otaczającym nas świecie - piękno i kolory. Tapety Boras Tapeter In Bloom wprowadzą naturalne motywy do wnętrza, nadając mu jednocześnie charakteru i oryginalności. 

Roślinne wzory na ścianie - Boras Tapeter In Bloom 

Bogate roślinne wzornictwo ukazuje całe ich piękno, wprowadzając do wnętrza kolorowe i naturalne motywy, które będą zdobić ściany przez cały rok. Kolekcja tapet Boras Tapeter In Bloom posiada zarówno subtelne, kwiatowe wzory, ale i te bardziej finezyjne, na ciemniejszym tle. Dzięki temu wpasują się one zarówno w aranżacje minimalistyczne, jak i te bardziej tradycyjne,  a nawet glamour. Tapety w kwiaty są idealną propozycją do sypialni oraz salonu, gdzie dodadzą elegancji i wyrafinowania.

⌚ Wybierz gorące wzory! Z dostawą w 24h! ⌚

[54783, 24848, 26485, 19521, 5287, 24850, 24830, 24829]