Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Esta Little Bandits

Kolekcja tapet Esta Little Bandits to szereg niebanalnych propozycji, które sprawią, że nawet najbardziej nudny pokój dziecięcy natychmiast stanie się bardzo przyjaznym i przytulnym miejscem. Znajdziemy tu mnóstwo wzorów idealnych zarówno do pokoju dziewczynki, jak również chłopca, a nawet do pozostałych wnętrz w naszym domu.

Dziecięce tapety ścienne w koty, serduszka, gwiazdki czy auta? Nie ma problemu, to i jeszcze więcej znajduje się w kolekcji Little Bandits. Jeśli zależy Ci na tym, by pokój Twojej pociechy wyglądał bajecznie koniecznie zapoznaj się z tą linią tapet. Zachwyt na twarzy malucha gwarantowany! A niewykluczone, że znajdziesz tu również propozycję, którą wykorzystasz we własnej sypialni czy salonie.

Tapeta Esta Little Bandits 128711

Tapeta Esta Little Bandits 128711
Tapeta Esta Little Bandits 128711
Kolejną tapetę z kolekcji Esta- Little Bandits zdobią po prostu duże kropki, jednak ten, kto myśli, że wygląda to banalnie jest w błędzie! To pokrycie ścienne wygląda naprawdę szalenie efektownie i urokliwie, a jednocześnie charakteryzuje je ogromna ponadczasowość i uniwersalność. Taka tapeta sprawi, że nawet niczym nie wyróżniające się wnętrze natychmiast nabierze