Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Listwy podłogowe Orac

Listwy przypodłogowe Orac Decor to najczęściej wybierana sztukateria do wykańczania wnętrz. Jej imponująca klasa pozwoli na wysublimowane dopełnienie domu i ubranie go w luksus. Niezwykła trwałość i odporny na wszelkie uszkodzenia materiał pozwoli Ci się cieszyć listwami podłogowymi Orac przez długi czas. Dodatkowo możesz bez problemu docinać panele na dowolne długości, a one i tak nie utracą swoich właściwości, nie ukruszą się, ani nie pękną. Różnorodne kształty listew przypodłogowych sprawiają, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą dekorację, która spełni ich wymagania. Wyraź siebie poprzez niesamowitą sztukaterię!

Elastyczna listwa podłogowa Orac SX194F

Elastyczna listwa podłogowa Orac SX194F
Elastyczna listwa podłogowa Orac SX194F

Elastyczna listwa podłogowa Orac SX194F

Orac SX194F elastyczna listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac SX194F FLEX to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Standardowy wzór bez zdobień i prostokątny kształt sprawiają, że jest to propozycja idealna dla klasycznych wnętrz. Co więcej, elastyczna struktura listwy pozwala na łatwe dopasowanie jej kształtu do wszelkich zaokrągleń, łuków, półkolumn i kolumn. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa Orac SX194F jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania, a także pozwala wykończyć nierówną powierzchnię.

Listwa przypodłogowa Orac SX194F flex - najwyższa jakość

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX194F, tak jak wszystkie produkty producenta Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej Orac SX194F flex zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność elastycznej listwy przypodłogowej Orac SX194F

Listwa przypodłogowa Orac SX194F jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zamaskowaniu niedoskonałości powstałych w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany. W dodatku listwa przypodłogowa Orac SX194F cechuje się wyjątkową estetyką i klasycznym designem z nutką współczesności. Model ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa Orac SX194F - montaż i malowanie

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX194F jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Aby mieć pewność, że listwa zostanie zamontowana trwale, najlepszym wyborem będzie zrobienie tego za pomocą produktów rekomendowanych przez producenta. Listwę przypodłogową Orac SX194F flex najlepiej zamontować przy pomocy kleju montażowegoFDP500 i kleju do łączeńFX200. Warto mieć na uwadze również to, że listwa Orac SX194F, w oryginalne występująca w kolorze białym, przygotowana jest do samodzielnego pomalowania. Ważne! Farba, którą wybierzemy nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki kolor farby do pomalowania listwy przypodłogowej Orac SX194F wybierzemy, możemy mieć pewność, że nasze wnętrze stanie się wyjątkowe. W stylu klasycznym idealnie sprawdzą się stonowane kolory, które zapewnią płynne przejście ściany w podłogę, nadając wnętrzu harmonii. W bardziej odważnych aranżacjach warto zdecydować się na barwę kontrastową, czyniąc z listwy przypodłogowej Orac SX194F flex jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Cena: 105,37 zł 113,30 zł
( 1 mb = 52,69 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Elastyczna listwa podłogowa Orac SX195F

Elastyczna listwa podłogowa Orac SX195F
Elastyczna listwa podłogowa Orac SX195F

Elastyczna listwa podłogowa Orac SX195F

Orac SX195F elastyczna listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac SX195F FLEX to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Standardowy wzór z tłoczeniami sprawia, że jest to propozycja idealna dla klasycznych wnętrz. Co więcej, elastyczna struktura listwy pozwala na łatwe dopasowanie jej kształtu do wszelkich zaokrągleń, łuków, półkolumn i kolumn. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa Orac SX195F jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania, a także pozwala wykończyć nierówną powierzchnię.

Listwa przypodłogowa Orac SX195F flex - najwyższa jakość

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX195F, tak jak wszystkie produkty producenta Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej Orac SX195F flex zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność elastycznej listwy przypodłogowej Orac SX195F

Listwa przypodłogowa Orac SX195F jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zamaskowaniu niedoskonałości powstałych w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany. W dodatku listwa przypodłogowa Orac SX195F cechuje się wyjątkową estetyką i klasycznym designem z nutką współczesności. Model ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa Orac SX195F - montaż i malowanie

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX195F jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Aby mieć pewność, że listwa zostanie zamontowana trwale, najlepszym wyborem będzie zrobienie tego za pomocą produktów rekomendowanych przez producenta. Listwę przypodłogową Orac SX195F flex najlepiej zamontować przy pomocy kleju montażowegoFDP500 i kleju do łączeńFX200. Warto mieć na uwadze również to, że listwa Orac SX195F, w oryginalne występująca w kolorze białym, przygotowana jest do samodzielnego pomalowania. Ważne! Farba, którą wybierzemy nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki kolor farby do pomalowania listwy przypodłogowej Orac SX195F wybierzemy, możemy mieć pewność, że nasze wnętrze stanie się wyjątkowe. W stylu klasycznym idealnie sprawdzą się stonowane kolory, które zapewnią płynne przejście ściany w podłogę, nadając wnętrzu harmonii. W bardziej odważnych aranżacjach warto zdecydować się na barwę kontrastową, czyniąc z listwy przypodłogowej Orac SX195F flex jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Cena: 223,27 zł 240,08 zł
( 1 mb = 111,64 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa podłogowa gięta Orac CX132F Flex

Listwa podłogowa gięta Orac CX132F Flex
Listwa podłogowa gięta Orac CX132F Flex

Orac CX132F elastyczna listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac CX132F FLEX to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Co więcej, elastyczna struktura listwy pozwala na łatwe dopasowanie jej kształtu do wszelkich zaokrągleń, łuków, półkolumn i kolumn. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa Orac CX132F jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania, a także pozwala wykończyć nierówną powierzchnię.

Listwa przypodłogowa Orac CX132F flex - najwyższa jakość

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac CX132F, tak jak wszystkie listwy dekoracyjne Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej Orac CX132F flex zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność elastycznej listwy przypodłogowej Orac CX132F

Listwa przypodłogowa Orac CX132F jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zamaskowaniu niedoskonałości powstałych w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany. W dodatku listwa przypodłogowa Orac CX132F cechuje się wyjątkową estetyką i klasycznym designem z nutką współczesności. Model ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa Orac CX132F - montaż i malowanie

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac CX132F jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Aby mieć pewność, że listwa zostanie zamontowana trwale, najlepszym wyborem będzie zrobienie tego za pomocą produktów rekomendowanych przez producenta. Listwę przypodłogową Orac CX132F flex najlepiej zamontować przy pomocy kleju montażowego FDP500 i kleju do łączeń FX200. Warto mieć na uwadze również to, że listwa Orac CX132F, w oryginalne występująca w kolorze białym, przygotowana jest do samodzielnego pomalowania. Ważne! Farba, którą wybierzemy nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki kolor farby do pomalowania listwy przypodłogowej Orac CX132F wybierzemy, możemy mieć pewność, że nasze wnętrze stanie się wyjątkowe. W stylu klasycznym idealnie sprawdzą się stonowane kolory, które zapewnią płynne przejście ściany w podłogę, nadając wnętrzu harmonii. W bardziej odważnych aranżacjach warto zdecydować się na barwę kontrastową, czyniąc z listwy przypodłogowej Orac CX132F flex jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Cena: 98,95 zł 106,40 zł
( 1 mb = 49,48 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa podłogowa gięta Orac CX190F Flex

Listwa podłogowa gięta Orac CX190F Flex
Listwa podłogowa gięta Orac CX190F Flex

Orac CX190F elastyczna listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac CX190F FLEX to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Co więcej, elastyczna struktura listwy pozwala na łatwe dopasowanie jej kształtu do wszelkich zaokrągleń, łuków, półkolumn i kolumn. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa Orac CX190F jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania, a także pozwala wykończyć nierówną powierzchnię.

Listwa przypodłogowa Orac CX190F flex - najwyższa jakość

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac CX190F, tak jak wszystkie listwy dekoracyjne Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej Orac CX190F flex zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność elastycznej listwy przypodłogowej Orac CX190F

Listwa przypodłogowa Orac CX190F jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zamaskowaniu niedoskonałości powstałych w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany. W dodatku listwa przypodłogowa Orac CX190F cechuje się wyjątkową estetyką i klasycznym designem z nutką współczesności. Model ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa Orac CX190F - montaż i malowanie

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac CX190F jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Aby mieć pewność, że listwa zostanie zamontowana trwale, najlepszym wyborem będzie zrobienie tego za pomocą produktów rekomendowanych przez producenta. Listwę przypodłogową Orac CX190F flex najlepiej zamontować przy pomocy kleju montażowego FDP500 i kleju do łączeń FX200. Warto mieć na uwadze również to, że listwa Orac CX190F, w oryginalne występująca w kolorze białym, przygotowana jest do samodzielnego pomalowania. Ważne! Farba, którą wybierzemy nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki kolor farby do pomalowania listwy przypodłogowej Orac CX190F wybierzemy, możemy mieć pewność, że nasze wnętrze stanie się wyjątkowe. W stylu klasycznym idealnie sprawdzą się stonowane kolory, które zapewnią płynne przejście ściany w podłogę, nadając wnętrzu harmonii. W bardziej odważnych aranżacjach warto zdecydować się na barwę kontrastową, czyniąc z listwy przypodłogowej Orac CX190F flex jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Cena: 221,67 zł 238,35 zł
( 1 mb = 110,84 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa podłogowa gięta Orac SX157F Flex

Listwa podłogowa gięta Orac SX157F Flex
Listwa podłogowa gięta Orac SX157F Flex

Orac SX157F elastyczna listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac SX157F FLEX to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Co więcej, elastyczna struktura listwy pozwala na łatwe dopasowanie jej kształtu do wszelkich zaokrągleń, łuków, półkolumn i kolumn. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa Orac SX157F jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania, a także pozwala wykończyć nierówną powierzchnię.

Listwa przypodłogowa Orac SX157F flex - najwyższa jakość

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX157F, tak jak wszystkie listwy dekoracyjne Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej Orac SX157F flex zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność elastycznej listwy przypodłogowej Orac SX157F

Listwa przypodłogowa Orac SX157F jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zamaskowaniu niedoskonałości powstałych w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany. W dodatku listwa przypodłogowa Orac SX157F cechuje się wyjątkową estetyką i klasycznym designem z nutką współczesności. Model ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa Orac SX157F - montaż i malowanie

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX157F jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Aby mieć pewność, że listwa zostanie zamontowana trwale, najlepszym wyborem będzie zrobienie tego za pomocą produktów rekomendowanych przez producenta. Listwę przypodłogową Orac SX157F flex najlepiej zamontować przy pomocy kleju montażowego FDP500 i kleju do łączeń FX200. Warto mieć na uwadze również to, że listwa Orac SX157F, w oryginalne występująca w kolorze białym, przygotowana jest do samodzielnego pomalowania. Ważne! Farba, którą wybierzemy nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki kolor farby do pomalowania listwy przypodłogowej Orac SX157F wybierzemy, możemy mieć pewność, że nasze wnętrze stanie się wyjątkowe. W stylu klasycznym idealnie sprawdzą się stonowane kolory, które zapewnią płynne przejście ściany w podłogę, nadając wnętrzu harmonii. W bardziej odważnych aranżacjach warto zdecydować się na barwę kontrastową, czyniąc z listwy przypodłogowej Orac SX157F flex jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Cena: 149,06 zł 160,28 zł
( 1 mb = 74,53 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa podłogowa gięta Orac SX162F Flex

Listwa podłogowa gięta Orac SX162F Flex
Listwa podłogowa gięta Orac SX162F Flex

Orac SX162F elastyczna listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac SX162F FLEX to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Co więcej, elastyczna struktura listwy pozwala na łatwe dopasowanie jej kształtu do wszelkich zaokrągleń, łuków, półkolumn i kolumn. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa Orac SX162F jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania, a także pozwala wykończyć nierówną powierzchnię.

Listwa przypodłogowa Orac SX162F flex - najwyższa jakość

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX162F, tak jak wszystkie listwy dekoracyjne Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej Orac SX162F flex zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność elastycznej listwy przypodłogowej Orac SX162F

Listwa przypodłogowa Orac SX162F jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zamaskowaniu niedoskonałości powstałych w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany. W dodatku listwa przypodłogowa Orac SX162F cechuje się wyjątkową estetyką i klasycznym designem z nutką współczesności. Model ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa Orac SX162F - montaż i malowanie

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX162F jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Aby mieć pewność, że listwa zostanie zamontowana trwale, najlepszym wyborem będzie zrobienie tego za pomocą produktów rekomendowanych przez producenta. Listwę przypodłogową Orac SX162F flex najlepiej zamontować przy pomocy kleju montażowego FDP500 i kleju do łączeń FX200. Warto mieć na uwadze również to, że listwa Orac SX162F, w oryginalne występująca w kolorze białym, przygotowana jest do samodzielnego pomalowania. Ważne! Farba, którą wybierzemy nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki kolor farby do pomalowania listwy przypodłogowej Orac SX162F wybierzemy, możemy mieć pewność, że nasze wnętrze stanie się wyjątkowe. W stylu klasycznym idealnie sprawdzą się stonowane kolory, które zapewnią płynne przejście ściany w podłogę, nadając wnętrzu harmonii. W bardziej odważnych aranżacjach warto zdecydować się na barwę kontrastową, czyniąc z listwy przypodłogowej Orac SX162F flex jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Cena: 146,49 zł 157,52 zł
( 1 mb = 73,25 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa podłogowa gięta Orac SX163F Flex

Listwa podłogowa gięta Orac SX163F Flex
Listwa podłogowa gięta Orac SX163F Flex

Orac SX163F elastyczna listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac SX163F FLEX to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Co więcej, elastyczna struktura listwy pozwala na łatwe dopasowanie jej kształtu do wszelkich zaokrągleń, łuków, półkolumn i kolumn. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa Orac SX163F jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania, a także pozwala wykończyć nierówną powierzchnię.

Listwa przypodłogowa Orac SX163F flex - najwyższa jakość

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX163F, tak jak wszystkie listwy dekoracyjne Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej Orac SX163F flex zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność elastycznej listwy przypodłogowej Orac SX163F

Listwa przypodłogowa Orac SX163F jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zamaskowaniu niedoskonałości powstałych w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany. W dodatku listwa przypodłogowa Orac SX163F cechuje się wyjątkową estetyką i klasycznym designem z nutką współczesności. Model ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa Orac SX163F - montaż i malowanie

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX163F jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Aby mieć pewność, że listwa zostanie zamontowana trwale, najlepszym wyborem będzie zrobienie tego za pomocą produktów rekomendowanych przez producenta. Listwę przypodłogową Orac SX163F flex najlepiej zamontować przy pomocy kleju montażowego FDP500 i kleju do łączeń FX200. Warto mieć na uwadze również to, że listwa Orac SX163F, w oryginalne występująca w kolorze białym, przygotowana jest do samodzielnego pomalowania. Ważne! Farba, którą wybierzemy nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki kolor farby do pomalowania listwy przypodłogowej Orac SX163F wybierzemy, możemy mieć pewność, że nasze wnętrze stanie się wyjątkowe. W stylu klasycznym idealnie sprawdzą się stonowane kolory, które zapewnią płynne przejście ściany w podłogę, nadając wnętrzu harmonii. W bardziej odważnych aranżacjach warto zdecydować się na barwę kontrastową, czyniąc z listwy przypodłogowej Orac SX163F flex jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Cena: 317,07 zł 340,94 zł
( 1 mb = 158,54 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa podłogowa gięta Orac SX180F Flex

Listwa podłogowa gięta Orac SX180F Flex
Listwa podłogowa gięta Orac SX180F Flex

Orac SX180F elastyczna listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac SX180F FLEX to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Co więcej, elastyczna struktura listwy pozwala na łatwe dopasowanie jej kształtu do wszelkich zaokrągleń, łuków, półkolumn i kolumn. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa Orac SX180F jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania, a także pozwala wykończyć nierówną powierzchnię.

Listwa przypodłogowa Orac SX180F flex - najwyższa jakość

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX180F, tak jak wszystkie listwy dekoracyjne Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej Orac SX180F flex zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność elastycznej listwy przypodłogowej Orac SX180F

Listwa przypodłogowa Orac SX180F jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zamaskowaniu niedoskonałości powstałych w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany. W dodatku listwa przypodłogowa Orac SX180F cechuje się wyjątkową estetyką i klasycznym designem z nutką współczesności. Model ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa Orac SX180F - montaż i malowanie

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX180F jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Aby mieć pewność, że listwa zostanie zamontowana trwale, najlepszym wyborem będzie zrobienie tego za pomocą produktów rekomendowanych przez producenta. Listwę przypodłogową Orac SX180F flex najlepiej zamontować przy pomocy kleju montażowego FDP500 i kleju do łączeń FX200. Warto mieć na uwadze również to, że listwa Orac SX180F, w oryginalne występująca w kolorze białym, przygotowana jest do samodzielnego pomalowania. Ważne! Farba, którą wybierzemy nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki kolor farby do pomalowania listwy przypodłogowej Orac SX180F wybierzemy, możemy mieć pewność, że nasze wnętrze stanie się wyjątkowe. W stylu klasycznym idealnie sprawdzą się stonowane kolory, które zapewnią płynne przejście ściany w podłogę, nadając wnętrzu harmonii. W bardziej odważnych aranżacjach warto zdecydować się na barwę kontrastową, czyniąc z listwy przypodłogowej Orac SX180F flex jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Cena: 237,74 zł 255,63 zł
( 1 mb = 118,87 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa podłogowa gięta Orac SX182F Flex

Listwa podłogowa gięta Orac SX182F Flex
Listwa podłogowa gięta Orac SX182F Flex

Orac SX182F elastyczna listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac SX182F FLEX to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Co więcej, elastyczna struktura listwy pozwala na łatwe dopasowanie jej kształtu do wszelkich zaokrągleń, łuków, półkolumn i kolumn. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa Orac SX182F jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania, a także pozwala wykończyć nierówną powierzchnię.

Listwa przypodłogowa Orac SX182F flex - najwyższa jakość

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX182F, tak jak wszystkie listwy dekoracyjne Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej Orac SX182F flex zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność elastycznej listwy przypodłogowej Orac SX182F

Listwa przypodłogowa Orac SX182F jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zamaskowaniu niedoskonałości powstałych w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany. W dodatku listwa przypodłogowa Orac SX182F cechuje się wyjątkową estetyką i klasycznym designem z nutką współczesności. Model ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa Orac SX182F - montaż i malowanie

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX182F jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Aby mieć pewność, że listwa zostanie zamontowana trwale, najlepszym wyborem będzie zrobienie tego za pomocą produktów rekomendowanych przez producenta. Listwę przypodłogową Orac SX182F flex najlepiej zamontować przy pomocy kleju montażowego FDP500 i kleju do łączeń FX200. Warto mieć na uwadze również to, że listwa Orac SX182F, w oryginalne występująca w kolorze białym, przygotowana jest do samodzielnego pomalowania. Ważne! Farba, którą wybierzemy nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki kolor farby do pomalowania listwy przypodłogowej Orac SX182F wybierzemy, możemy mieć pewność, że nasze wnętrze stanie się wyjątkowe. W stylu klasycznym idealnie sprawdzą się stonowane kolory, które zapewnią płynne przejście ściany w podłogę, nadając wnętrzu harmonii. W bardziej odważnych aranżacjach warto zdecydować się na barwę kontrastową, czyniąc z listwy przypodłogowej Orac SX182F flex jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Cena: 205,29 zł 220,74 zł
( 1 mb = 102,65 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa podłogowa gięta Orac SX183F Flex

Listwa podłogowa gięta Orac SX183F Flex
Listwa podłogowa gięta Orac SX183F Flex

Orac SX183F elastyczna listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac SX183F FLEX to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Co więcej, elastyczna struktura listwy pozwala na łatwe dopasowanie jej kształtu do wszelkich zaokrągleń, łuków, półkolumn i kolumn. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa Orac SX183F jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania, a także pozwala wykończyć nierówną powierzchnię.

Listwa przypodłogowa Orac SX183F flex - najwyższa jakość

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX183F, tak jak wszystkie listwy dekoracyjne Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej Orac SX183F flex zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność elastycznej listwy przypodłogowej Orac SX183F

Listwa przypodłogowa Orac SX183F jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zamaskowaniu niedoskonałości powstałych w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany. W dodatku listwa przypodłogowa Orac SX183F cechuje się wyjątkową estetyką i klasycznym designem z nutką współczesności. Model ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa Orac SX183F - montaż i malowanie

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX183F jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Aby mieć pewność, że listwa zostanie zamontowana trwale, najlepszym wyborem będzie zrobienie tego za pomocą produktów rekomendowanych przez producenta. Listwę przypodłogową Orac SX183F flex najlepiej zamontować przy pomocy kleju montażowego FDP500 i kleju do łączeń FX200. Warto mieć na uwadze również to, że listwa Orac SX183F, w oryginalne występująca w kolorze białym, przygotowana jest do samodzielnego pomalowania. Ważne! Farba, którą wybierzemy nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki kolor farby do pomalowania listwy przypodłogowej Orac SX183F wybierzemy, możemy mieć pewność, że nasze wnętrze stanie się wyjątkowe. W stylu klasycznym idealnie sprawdzą się stonowane kolory, które zapewnią płynne przejście ściany w podłogę, nadając wnętrzu harmonii. W bardziej odważnych aranżacjach warto zdecydować się na barwę kontrastową, czyniąc z listwy przypodłogowej Orac SX183F flex jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Cena: 236,77 zł 254,59 zł
( 1 mb = 118,39 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa podłogowa gięta Orac SX184F Flex

Listwa podłogowa gięta Orac SX184F Flex
Listwa podłogowa gięta Orac SX184F Flex

Orac SX184F elastyczna listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac SX184F FLEX to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Co więcej, elastyczna struktura listwy pozwala na łatwe dopasowanie jej kształtu do wszelkich zaokrągleń, łuków, półkolumn i kolumn. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa Orac SX184F jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania, a także pozwala wykończyć nierówną powierzchnię.

Listwa przypodłogowa Orac SX184F flex - najwyższa jakość

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX184F, tak jak wszystkie listwy dekoracyjne Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej Orac SX184F flex zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność elastycznej listwy przypodłogowej Orac SX184F

Listwa przypodłogowa Orac SX184F jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zamaskowaniu niedoskonałości powstałych w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany. W dodatku listwa przypodłogowa Orac SX184F cechuje się wyjątkową estetyką i klasycznym designem z nutką współczesności. Model ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa Orac SX184F - montaż i malowanie

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX184F jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Aby mieć pewność, że listwa zostanie zamontowana trwale, najlepszym wyborem będzie zrobienie tego za pomocą produktów rekomendowanych przez producenta. Listwę przypodłogową Orac SX184F flex najlepiej zamontować przy pomocy kleju montażowego FDP500 i kleju do łączeń FX200. Warto mieć na uwadze również to, że listwa Orac SX184F, w oryginalne występująca w kolorze białym, przygotowana jest do samodzielnego pomalowania. Ważne! Farba, którą wybierzemy nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki kolor farby do pomalowania listwy przypodłogowej Orac SX184F wybierzemy, możemy mieć pewność, że nasze wnętrze stanie się wyjątkowe. W stylu klasycznym idealnie sprawdzą się stonowane kolory, które zapewnią płynne przejście ściany w podłogę, nadając wnętrzu harmonii. W bardziej odważnych aranżacjach warto zdecydować się na barwę kontrastową, czyniąc z listwy przypodłogowej Orac SX184F flex jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Cena: 320,93 zł 345,09 zł
( 1 mb = 160,47 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa podłogowa gięta Orac SX187F Flex

Listwa podłogowa gięta Orac SX187F Flex
Listwa podłogowa gięta Orac SX187F Flex

Orac SX187F elastyczna listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa Orac SX187F FLEX to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Co więcej, elastyczna struktura listwy pozwala na łatwe dopasowanie jej kształtu do wszelkich zaokrągleń, łuków, półkolumn i kolumn. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa Orac SX187F jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania, a także pozwala wykończyć nierówną powierzchnię.

Listwa przypodłogowa Orac SX187F flex - najwyższa jakość

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX187F, tak jak wszystkie listwy dekoracyjne Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej Orac SX187F flex zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność elastycznej listwy przypodłogowej Orac SX187F

Listwa przypodłogowa Orac SX187F jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zamaskowaniu niedoskonałości powstałych w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany. W dodatku listwa przypodłogowa Orac SX187F cechuje się wyjątkową estetyką i klasycznym designem z nutką współczesności. Model ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa Orac SX187F - montaż i malowanie

Elastyczna listwa przypodłogowa Orac SX187F jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Aby mieć pewność, że listwa zostanie zamontowana trwale, najlepszym wyborem będzie zrobienie tego za pomocą produktów rekomendowanych przez producenta. Listwę przypodłogową Orac SX187F flex najlepiej zamontować przy pomocy kleju montażowego FDP500 i kleju do łączeń FX200. Warto mieć na uwadze również to, że listwa Orac SX187F, w oryginalne występująca w kolorze białym, przygotowana jest do samodzielnego pomalowania. Ważne! Farba, którą wybierzemy nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki kolor farby do pomalowania listwy przypodłogowej Orac SX187F wybierzemy, możemy mieć pewność, że nasze wnętrze stanie się wyjątkowe. W stylu klasycznym idealnie sprawdzą się stonowane kolory, które zapewnią płynne przejście ściany w podłogę, nadając wnętrzu harmonii. W bardziej odważnych aranżacjach warto zdecydować się na barwę kontrastową, czyniąc z listwy przypodłogowej Orac SX187F flex jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Cena: 203,04 zł 218,32 zł
( 1 mb = 101,52 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa podłogowa maskująca cokół Orac SX171

Listwa podłogowa maskująca cokół Orac SX171
Listwa podłogowa maskująca cokół Orac SX171

Orac SX171 listwa przypodłogowa maskująca cokół

Listwa przypodłogowa maskująca cokół Orac SX171 to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, cokoły, a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa maskująca Orac SX171 jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania. To idealna propozycja dla osób, które chciałyby dokonać zmian w aranżacji, jednak z pewnych powodów nie mogą usunąć starego cokołu. 

Listwa przypodłogowa maskująca Orac SX171 - najwyższa jakość

Listwa przypodłogowa maskująca cokół Orac SX171, tak jak wszystkie produkty producenta Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej Orac SX171 zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność listwy przypodłogowej maskującej cokół Orac SX171

Listwa przypodłogowa maskująca  Orac SX171 jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zmianach w aranżacjach pomieszczeń, jednak z pewnych powodów nie możemy zdecydować się na usunięcie starego cokołu. To również model, który pomoże zamaskować niedoskonałości powstałe w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany. W dodatku listwa przypodłogowa maskująca Orac SX171 cechuje się wyjątkową estetyką i klasycznym designem z nutką współczesności. Model ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa maskująca cokół Orac SX171 - montaż i malowanie

Listwa przypodłogowa maskujaca cokół Orac SX171 jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Aby mieć pewność, że listwa zostanie zamontowana trwale, najlepszym wyborem będzie zrobienie tego za pomocą produktów rekomendowanych przez producenta. Listwę maskującą Orac SX171 najlepiej zamontować przy pomocy kleju montażowego FDP500 i kleju do łączeń FX200. Warto mieć na uwadze również to, że listwa maskująca cokół Orac SX171, w oryginalne występująca w kolorze białym - przygotowana jest do pomalowania. Ważne! Farba, którą wybierzemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki kolor farby do pomalowania listwy przypodłogowej Orac SX171 wybierzemy, możemy mieć pewność, że nasze wnętrze stanie się wyjątkowe. W stylu klasycznym idealnie sprawdzą się stonowane kolory, które zapewnią płynne przejście ściany w podłogę, nadając wnętrzu harmonii. W bardziej odważnych aranżacjach warto zdecydować się na barwę kontrastową, czyniąc z listwy przypodłogowej Orac SX171 jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Cena: 77,11 zł 82,91 zł
( 1 mb = 38,56 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa podłogowa maskująca cokół Orac SX185

Listwa podłogowa maskująca cokół Orac SX185
Listwa podłogowa maskująca cokół Orac SX185

Orac SX185 listwa przypodłogowa maskująca cokół

Listwa przypodłogowa maskująca cokół Orac SX185 to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, cokół, a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa maskująca cokół Orac SX185 jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania. To idealna propozycja dla osób, które chciałyby dokonać zmian w aranżacji, jednak z pewnych powodów nie mogą usunąć starego cokołu.

Listwa przypodłogowa maskująca Orac SX185 - najwyższa jakość

Listwa przypodłogowa maskująca cokół Orac SX185, tak jak wszystkie produkty producenta Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna jest na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej Orac SX185 zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność listwy przypodłogowej maskującej cokół Orac SX185

Listwa przypodłogowa maskująca Orac SX185 jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zmianach w aranżacjach pomieszczeń, jednak z pewnych powodów nie możemy zdecydować się na usunięcie starego cokołu. To również model, który pomoże zamaskować niedoskonałości powstałe w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany czy cokoły. W dodatku listwa przypodłogowa Orac SX185 cechuje się wyjątkową estetyką i klasycznym designem z nutką współczesności. Model ten stanowi doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.

Listwa przypodłogowa maskująca cokół Orac SX185 - montaż i malowanie

Listwa przypodłogowa maskująca cokół Orac SX185 jest wyjątkowo szybka i łatwa w montażu. Aby mieć pewność, że listwa zostanie zamontowana trwale, najlepszym wyborem będzie zrobienie tego za pomocą produktów rekomendowanych przez producenta. Listwę przypodłogową Orac SX185 najlepiej zamontować przy pomocy kleju montażowego FDP500 i kleju do łączeń FX200. Warto mieć na uwadze również to, że listwa maskująca cokół Orac SX185, w oryginalne występująca w kolorze białym - przygotowana jest do pomalowania. Ważne! Farba, którą wybierzemy, nie może zawierać w swoim składzie żadnych rozpuszczalników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenia. Jednak niezależnie od tego, jaki kolor farby do pomalowania listwy przypodłogowej Orac SX185 wybierzemy, możemy mieć pewność, że nasze wnętrze stanie się wyjątkowe. W stylu klasycznym idealnie sprawdzą się stonowane kolory, które zapewnią płynne przejście ściany w podłogę, nadając wnętrzu harmonii. W bardziej odważnych aranżacjach warto zdecydować się na barwę kontrastową, czyniąc z listwy przypodłogowej maskującej cokół Orac SX185 jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Cena: 99,59 zł 107,09 zł
( 1 mb = 49,80 zł )
szt
Dodaj do schowka
 • promocja

Listwa podłogowa maskująca cokół Orac SX186

Listwa podłogowa maskująca cokół Orac SX186
Listwa podłogowa maskująca cokół Orac SX186

Orac SX186 listwa przypodłogowa maskująca cokół

Listwa przypodłogowa maskująca cokół Orac SX186 to produkt, który doskonale wykańcza i podkreśla piękno podłogi. Warto podkreślić, że listwa pomoże zamaskować nieestetyczne przewody elektryczne, cokoły,  a także szczeliny i nierówności, nadając przy tym niezwykłego stylu całej aranżacji. Listwa przypodłogowa maskująca cokół Orac SX186 jest prosta w samodzielnym montażu i gotowa do pomalowania.

Listwa przypodłogowa maskująca cokół Orac SX186 - najwyższa jakość

Listwa przypodłogowa maskująca cokół Orac SX186, tak jak wszystkie produkty producenta Orac Decor, charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Ponadto listwa jest odporna jest na czynniki mechaniczne, wilgoć oraz wahania temperatury, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja na lata. Wysoka jakość listwy przypodłogowej maskującej cokół Orac SX186 zapewnia, że będziemy cieszyć się jej pięknym wyglądem oraz funkcjonalnością przez długi czas.

Praktyczność i funkcjonalność listwy przypodłogowej maskującej cokół Orac SX186

Listwa przypodłogowa maskująca cokół Orac SX186 jest najlepszym wyborem, jeśli zależy nam na zamaskowaniu niedoskonałości powstałych w wyniku montażu paneli czy parkietu. Model ten doskonale poradzi sobie ze szczelinami dylatacyjnymi, cokołami czy nierównościami, a także w estetyczny sposób zakryje wszystkie kable biegnące wzdłuż ściany. W dodatku listwa prz