Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł sprawdź

Opcje przeglądania

Khroma Folies

O kolekcji Khroma Folies

Kolekcja Khroma Folies można rzec śmiało i bez kokieterii, to istna jazda bez trzymanki, która jest skierowana do ludzi szalonych, odważnych oraz lubiących się wyróżniać.

Kolekcja Khroma Folies można rzec śmiało i bez kokieterii, to istna jazda bez trzymanki, która jest skierowana do ludzi szalonych, odważnych oraz lubiących się wyróżniać. Marka Khroma proponuje nam: nowoczesne, mocne wzory geometryczne, barwne nawiązania do natury i orientu, oraz subtelne lecz nie pozbawione pazura tapety do złudzenia przypominające luksusowe materiały. Jeżeli więc szukasz czegoś niespotykanego to z pewnością znajdziesz coś dla siebie z kolekcji Folies.

Tapeta Khroma Folies FOL001 Cecilia

Tapeta Khroma Folies FOL001 Cecilia
Tapeta Khroma Folies FOL001 Cecilia
Tapeta Cecilia, to odważny, szalony i jedyny w swoim rodzaju nieco abstrakcyjny wzór, w którym każdy dostrzeże coś innego. Dla kogoś propozycja marki Khroma będzie przypominać parasole porozstawiane na plaży, komuś innemu skojarz się ona z oczami jakiegoś gada, a jeszcze ktoś dostrzeże tutaj surrealistyczną sztukę. Jedno jest pewne, to jedna z tych tapet, która szybko się nie znudzi i co dzień, każdy kto na nią spojrzy będzie w niej odkrywać coś nowego oraz inspirującego.

Wysyłka w: 7 - 14 dni

Cena: 1 002,00 zł
rolka