Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Eijffinger Vivid

Kolekcję tapet i murali Vivid od marki Ejffinger niewątpliwie cechuje ogromna różnorodność. To prawdziwa gratka zarówno dla miłośników modnych, dynamicznych motywów roślinnych, jak również sprzyjającej efektywnemu wypoczynkowi stonowanej kolorystyki.

Marzysz o wnętrzu, którego ściany ozdobią motywy rodem z lasu tropikalnego? W kolekcji Vivid z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. A może interesuje Cię wyłącznie stonowana kolorystyka inspirowana barwami Ziemi? To również żaden problem. Kolekcja Vivid wychodzi naprzeciw potrzebom pewnego siebie nowoczesnego człowieka, który kocha i docenia piękno w każdej postaci, także we wnętrzu swojego domu.

Tapeta Eijffinger Vivid 384500

Tapeta Eijffinger Vivid 384500
Tapeta Eijffinger Vivid 384500
Motyw liści to prawdziwy hit bieżącego sezonu. Elementy roślinne pojawiają się dosłownie na wszystkim, co nas otacza dlaczego więc nie wprowadzić tego trendu do swojego domu? Tapeta z kolekcji Vivid stworzonej przez markę Ejjfinger, na której widnieją ogromne liście umieszczone na stonowanym, pastelowym tle sprawi, że wnętrze nabierze nowoczesnego charakteru i z pewnością wzbudzi niekłamany zachwyt u każdego, kto odwiedzi nasz dom. Do wyboru jest kilka rewelacyjnych opcji kolorystycznych, więc każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Cena: 428,00 zł
rolka