Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Caselio Moonlight

O kolekcji Caselio Moonlight

Caselio Moonlight to ciekawa kolekcja tapet egzotycznych, która sprawi, że w Twoim mieszkaniu zrobi się przytulnie i słonecznie. Marka wywodząca się z Francji od niemal 15 lat zaskakuje swoją nieszablonowością.

Caselio Moonlight to ciekawa kolekcja tapet egzotycznych, która sprawi, że w Twoim mieszkaniu zrobi się przytulnie i słonecznie. Marka wywodząca się z Francji od niemal 15 lat zaskakuje swoją nieszablonowością. Kolekcja inspirowana jest monochromatyczną kolorystyką. Te dwukolorowe motywy znakomicie prezentują się w każdym wnętrzu. Jeśli szukasz ciekawej propozycji - kolekcja Caselio Moonlight będzie doskonała dla Ciebie. To, co wyróżnia kolekcję Caselio Moonlight to przede wszystkim bogate wzornictwo. Znaleźć można tutaj wszystko, co tylko dusza zapragnie.

Tapeta Caselio Moonlight MLG100109023 Hexagone

Tapeta Caselio Moonlight MLG100109023 Hexagone
Tapeta Caselio Moonlight MLG100109023 Hexagone
Tapeta CASELIO MOONLIGHT 10010 to przepiękna, geometryczna tapeta, która łączy w sobie: matowe, w pełni geometryczne elementy przypominające subtelne plastry miodu, wraz z połyskującymi, drobnymi liniami. Doskonale można tutaj spasować ze sobą wzór, a sama pojedyncza rolka tapety posiada wymiary 10 m x 0,53 m. Tapeta CASELIO MOONLIGHT 10010 dostępna jest na flizelinie, jest odporna na działanie światła, a także czyszczenie. Przepięknie będzie prezentować się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych sypialniach, salonach, przedpokojach czy jadalniach.

Wysyłka w: 7 - 10 dni

Cena: