Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Kategorie
Opcje przeglądania

Arte Oculaire

Arte	Oculaire

Tapety Arte Oculaire ucieleśniają tropikalną nowoczesność i stanowią uzupełnienie wnętrz, w których coraz bardziej popularne stają się naturalne materiały, takie jak rattan, trzcina i sizal. Ta seria dodaje charakteru, tekstury i ciepła do każdego wnętrza z odrobiną egzotyki. Pięć wzorów składa się z nowoczesnych i zabawnych motywów, które mają subtelną tropikalną atmosferę. Jodełka, geometria, proste linie i minimalizm - kolekcja tapet sizalowych Arte Oculaire, dzięki pracy z różnymi strukturami i formami, pozwala na wprowadzenie naturalnego efektu do pomieszczenia. Co więcej, paleta kolorystyczna inspirowana otaczającym nas światem, emanuje spokojem i ciepłem, dodając wnętrzom dodatkowego wymiaru.

Tapeta Arte Oculaire 80500 Metric

Tapeta Arte Oculaire 80500 Metric
Tapeta Arte Oculaire 80500 Metric
Naturalne materiały takie jak rattan, trzcina oraz agawa stają się coraz bardziej popularne. Nadają one każdemu pomieszczeniu charakteru oraz ciepła z lekką nutą egzotyki. Dlatego Arte stworzyło Oculaire: ręcznie wyrabiana tapeta z motywem agawy. Ta kolekcja składa się ze współczesnych i żywych motywów, które posiadają delikatną egzotyczną nutę.
Dzięki tapecie Oculaire nadasz swojemu pomieszczeniu specjalnego charakteru dzięki ręcznemu procesowi tkania. Jest to również bardzo prosty i czysty projekt, który bazuje na naturalnym motywie rośliny agawy, która sprawia, że materiał jest bardzo trwały. Tak samo jak rattan oraz trzcina, ten materiał coraz częściej pojawia się w naszych pomieszczeniach. Dzięki wybraniu tego projektu, przeniesiesz się w cieplejsze klimaty.
Kawałki materiału odcinane są przy użyciu matrycy. Elementy są później ręcznie układane obok siebie i klejone, tworząc efekt trompe-l’oeil. Proces ten musi zostać wykonany bardzo ostrożnie, dlatego jego wykonanie zlecane jest tylko i wyłącznie profesjonalistom.

Metric

Masz ochotę na coś bardziej ekscentrycznego? Metric bawi się róznego rodzajami form oraz figur, które łączą się w fascynujący wzór. Ułożenie figut przychodzi na myśl oddzielne płytki. Wybierz jeden nachodzący na siebie kolor, jeśli chcesz osiągnąć efekt delikatnej gry linii. Możesz również wybrać opcję trzy-kolorową, jeśli masz ochotę na coś bardziej zdecydowanego.
Cena: 937,00 zł
mb