Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Opcje przeglądania
Producent
Długość
Szerokość
Cena
  • od
    do

Khroma Kurioza

O kolekcji Khroma Kurioza

Za horyzontem, za górami, dolinami, morzami, widzimy piękno w żywiołach, materiałach i kolorach ziemi. Kolekcja tapet ściennych Khroma Kurioza przygląda się wszystkim elementom i strukturom natury, przekształcając je w wyrafinowane projekty dla każdego wnętrza.

Kolekcja jest podzielona na półkulę północną i południową. Pierwsza w chłodnych kolorach, druga w ciepłych tonacjach. Oba motywy posiadają również projekty dopasowane do ich pochodzenia geograficznego. Dekoracyjne udoskonalenie, stylowy detal, elegancki pasek lub wyraźna ozdoba... klasyka pozostaje klasyką, na zawsze ponadczasową.

Tapeta Khroma Kurioza KUR 001

Tapeta Khroma Kurioza KUR 001
Tapeta Khroma Kurioza KUR 001
Jeżeli szukasz eksluzywnych tapet ściennych, zaprojektowanych przez najlepszych projektantów na świecie, to znalazleś idealne miejsce. Belgijski producent Khroma, wychodzi na przeciw wymaganiom stawianym przez architektów w dziedzinnie innowacyjnego projektowania wnętrz. Najnowsza kolekcja Kuriozum przeciera nowe szlaki i wyznacza nowe trendy. Znajdziemy tutaj klasyczne, ale jakże wyrafinowane wzornictwo kwiatowe, różnokolorowe liście, nostalgiczne a zarazem wesołe kropy, wiecznie modne wzory geometryczne, w tym przypadku trójkąty, jak również wielobarwne koordynaty.