Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł sprawdź

Opcje przeglądania

Tapety Majvillan

Majvillan

Majvillan jest szwedzką marką produkującą dziecięce tapety, która powstała z miłości do piękna. Założycielka przyjęła sobie za cel stworzenie magicznego świata przepełnionego magią, miłością i wyobraźnią. Dziecięce tapety Majvillan pomogą stworzyć wymarzoną aranżację, w której królować będą urocze, pastelowe wzory.

Majvillan jest szwedzką marką produkującą dziecięce tapety, która powstała z miłości do piękna. Założycielka przyjęła sobie za cel stworzenie magicznego świata przepełnionego magią, miłością i wyobraźnią. Dziecięce tapety Majvillan pomogą stworzyć wymarzoną aranżację, w której królować będą urocze, pastelowe wzory.Marka stawia na jakość i ekologię, dzięki czemu mamy pewność, że dekoracje ścienne będą nie tylko wyjątkową ozdobą wnętrza, ale i spełnią wszystkie funkcjonalne rozwiązania. Dziecięce tapety Majvillan zostały docenione na całym świecie za finezyjne i graficzne wzory w pastelowych odcieniach oraz ekologiczne rozwiązania stosowane przy produkcji. W niektórych modelach odnaleźć można również złote nadruki, które nadają dodatkowy blask całej aranżacji. Stawiając na Majvillan możemy mieć pewność, że dziecięcy pokój będzie wyróżniał się na tle innych swoją kreatywnością i przytulnym wykończeniem.

Naklejki ścienne Majvillan Dollhouse 801-01

Naklejki ścienne Majvillan Dollhouse 801-01
Naklejki ścienne Majvillan Dollhouse 801-01
Naklejki Majvillan Naklejki ścienne Majvillan Dollhouse 801-01 to produkt dedykowany tapetom Majvillan o numerach 147-01, 147-02, 147-03. Nietuzinkowe rozwiązanie pobudzi wyobraźnię dziecka do granic możliwości i sprawi, że każdy maluch będzie mógł stworzyć coś wyjątkowego i całkowicie swojego. Rodzinka zwierzaków tylko czeka, aż zostanie umieszczona w swoim domku, pełnym uroczych, pastelowych szczegółów! Naklejki Naklejki ścienne Majvillan Dollhouse 801-01 mogą zostać naklejone w dowolnych miejscach tapety i to nie raz! Produkt dostosowany jest do tego, aby móc go odklejać i naklejać w przeróżnych miejscach na tapecie. Co ważne - nie niszcząc przy tym ściany! Pozwól swojemu dziecku stworzyć magiczny świat na ścianie, przepełniony miłością, wyobraźnią i uroczymi zwierzątkami.

Wysyłka w: 5 - 10 dni

Cena: 129,00 zł
szt

Tapeta Majvillan Above the Clouds 131-01 Soft Grey

Tapeta Majvillan Above the Clouds 131-01 Soft Grey
Tapeta Majvillan Above the Clouds 131-01 Soft Grey
Majvillan to szwedzki producent, który tworzy magiczny świat tapet, wypełniony po brzegi miłością. Nowa kolekcja "Wish upon your dreams" składa się z 28 wzorów. Wszystkie projekty posiadają niesamowitą strukturę, z wyczuwalną pod dłonią warstwą farby. Tapety od podstaw zaprojektowane i wyprodukowane w Szwecji, z wykorzystaniem najstarszych technik rodem domowej manufaktury. Tapety Majvillan powstają w ekologicznej drukarni używającej włóknin oraz barwników na bazie wody, całkowicie wolnych od rozpuszczalników i winylu.

Wysyłka w: 5 - 10 dni

Cena: 449,00 zł