Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Kategorie
Opcje przeglądania

Boras Tapeter Wonderland

Kolekcja Wonderland - tapety Boras Tapeter

Bajkowy świat tapet dekoracyjnych Boras Tapeter Wonderland Hanna Werning – projektantka tapet dekoracyjnych marki Boras Tapeter zaprasza do baśniowego świata. Dasz się wciągnąć w niekończącą się przygodę pełną kolorów, wzorów, magii i fantazji? Nie musisz odpowiadać. Rzuć okiem na tapety dekoracyjne Boras Tapeter Wonderland. Kolekcja dekoracyjnych tapet skandynawskich Boras Tapeter Wonderland została tak pomyślana, aby każda z oklein opowiadała odrębną, ciekawą historię. Wystarczy dać się wciągnąć w ten wyimaginowany świat natury, gdzie poczujesz przenikającą Cię wolność i dzikość. Odważysz się podejść dostatecznie blisko? Skandynawskie tapety Boras Tapeter Wonderland to kilka ciekawych historii. Posłuchaj ich.

Mural Boras Tapeter Wonderland 1481 Flyttfro

Mural Boras Tapeter Wonderland 1481 Flyttfro
Mural Boras Tapeter Wonderland 1481 Flyttfro
Zapraszamy do świata Hanny Werning – miejsca nigdy niekończących się historii, gdzie kolory i wzory zabiorą cię w magiczną podróż do świata fantazji, który nigdy nie przestanie cię zadziwiać. Projektantka i ilustratorka Hanna Wering pojawia się gościnnie w Bora?stapeter i ponownie wyzwala swój intuicyjny talent pod postacią wzorów tapet. Wonderland to kolekcja, w której każdy wydruk posiada własną historię, czekającą aż ją odkryjesz. Skłonności Hanny do rysowania wszystkiego, co dzikie i wolne, dodaje zabawny kontrast do tej kolekcji, a jednocześnie tworzy odbijające półtony widoczne tylko dla tych, którzy podejdą dostatecznie blisko.

Flyttfro

Świat jest wiecznym miejscem. Bezgranicznym i magicznym. Zamień się w wolnego ptaka i wzleć wśród głębokich lasków szwedzkiej Sm?land i piasków południowej Sahary. Posadź srebrzystą brzozę w chłodnym cieniu palm. Wszystko jest w zasięgu ręki, wystarczy tylko chcieć.
Cena: 834,00 zł
Dodaj do schowka