Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Kategorie

Cole & Son Fornasetti II

Kolekcja Fornasetti II - tapety Cole&Son

Obejmująca piętnaście wzorów, nowa kolekcja Cole & Son powtarza sukces pierwszej Fornasetti. Wypuszczona na rynek w 2008 roku dostarczyła wielu magicznych motywów, które są charakterystyczne i wzbudzają pożądanie.

Fornasetti II robi śmiały krok w projektowaniu tapet wychodząc poza oczywistość i przekształcając eklektyczne i tajemnicze rysunki w oszałamiającą tablicę współpracujących ze sobą tapet w ekscytującej gamie kolorów i stylów. Ekscentryczne motywy fantastycznych maszyn latających, detale architektoniczne, zabawne małpki, klucze, sowy, a to wszystko, aby stworzyć teatralną i magiczną przestrzeń. Połączone z szerokimi fryzami, lamówkami, panelami cyfrowymi i papierem o podwójnej szerokości, tapety z tej kolekcji dają niezrównane możliwości w sposobie ich stosowania.

Wypowiadając się na temat nowej kolekcji, Barnaba Fornasetti powiedział: „Pablo Neruda opisał mojego ojca jako maga o szlachetnej, precyzyjnej magii i sądzę, że ta kolekcja dekoracyjna pięknie oddaje magiczną istotę świata Fornesetti”.