Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Opcje przeglądania
Długość
Szerokość
Cena
  • od
    do

Eijffinger Charm

Eijffinger Charm – poznaj orientalny charakter luksusowych tapet dekoracyjnych

Luksus nie jedno ma imię. Wyjątkowość pomieszczeń i ich wystroju wnętrz polega przede wszystkim na designie, który wybierzesz. Jeśli zależy Ci na pomieszczeniu w orientalnym stylu, z pewnością spodoba Ci się kolekcja luksusowych tapet dekoracyjnych Eijffinger Charm.

Czarujący urok tapet dekoracyjnych Eijffinger Charm

Wnętrza w orientalnym stylu wymagają stosowania dodatków pełnych charakteru. I bynajmniej nie chodzi tu o coś mało znaczącego, a o to co najważniejsze – wystrój stworzony przez wyjątkowe tapety dekoracyjne. Kolekcja Eijffinger Charm zachwyca pięknymi, rozłożystymi ornamentami kwiatowymi – z jednej strony oraz geometrycznymi deseniami z efektem 3D czy damaskami – z drugiej. Luksusowy charakter tapet dekoracyjnych Eijffinger Charm objawia się w połyskujących deseniach na wyjątkowej szacie graficznej.

Kolekcja Eijffinger Charm doda uroku Twojemu pomieszczeniu, przenosząc go do najdalszych orientalnych rejonów.

OL / Tapeta Eijffinger Charm 331250 - 4 rolki

OL / Tapeta Eijffinger Charm 331250 - 4 rolki
OL / Tapeta Eijffinger Charm 331250 - 4 rolki
Kolekcja Charm od producenta Eijffinger to zbiór orientalnych tapet pełnych charakteru. Wśród takich klasycznych wzorów jak piękne, rozłożyste ornamenty kwiatowe, geometryczne desenie z efektem 3D czy damask, odnajdziemy również koordynujący zestaw połyskujących deseni, w nowej szacie graficznej. Charm doda uroku do twojego pomieszczenia, przenosząc go do najdalszych orientalnych rejonów.
Cena: 333,00 zł 444,00 zł
rolka
Dodaj do schowka
  • promocja

Tapeta Eijffinger Charm 331200

Tapeta Eijffinger Charm 331200
Tapeta Eijffinger Charm 331200
Kolekcja Charm od producenta Eijffinger to zbiór orientalnych tapet pełnych charakteru. Wśród takich klasycznych wzorów jak piękne, rozłożyste ornamenty kwiatowe, geometryczne desenie z efektem 3D czy damask, odnajdziemy również koordynujący zestaw połyskujących deseni, w nowej sza