Tapetujemy.pl

Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Opcje przeglądania
Producent
Długość
Szerokość
Cena
  • od
    do

Khroma Square

Zbiór geometrycznych tapet dekoracyjnych – Khroma Square

Geometryczne kształty potrafią być piękne. Nawet jeśli wykorzysta się je jako wzory gustownych tapet dekoracyjnych. Khroma Square to kolekcja zainspirowana współczesną architekturą – sztywnymi, prostymi liniami. Inspiracje stanowiły również betonowe konstrukcje oraz takie materiały jak miedź, cyna czy metal. Czysta precyzja, abstrakcyjna, ale namacalna w każdym aspekcie otaczającego nas świata. Ukryty w najprostszych przedmiotach iw najpiękniejszych żywych istotach. Te czyste kształty i ustrukturyzowane wzory, jakkolwiek małe lub ukryte, otwierają nowy świat, prawdziwy i skomponowany, w którym geometryczna dokładność zamienia się w spokojną rzeczywistość. Perfekcyjne połączenie wzoru, faktury i koloru pomoże stworzyć Twoje wnętrze. Nowoczesne wnętrza tworzymy z połączenia tekstyliów i modnych kolorów.

Tapeta Khroma Square SQU 001

Tapeta Khroma Square SQU 001
Tapeta Khroma Square SQU 001
Kolekcja tapet Khroma Square jest zbiorem geometrycznych tapet, pod wpływem sztywnych, prostych linii i kształtów w architekturze współczesnej. Sztywne betonowe konstrukcje, materiały, takie jak miedź, cyna i metalu były głównym źródłem inspiracji dla projektów dotyczących tapet oraz w dążeniu do idealnej palety kolorów.

Tapeta Khroma Square SQU 002

Tapeta Khroma Square SQU 002
Tapeta Khroma Square SQU 002

Kolekcja tapet Khroma Square jest zbiorem geometrycznych tapet, pod wpływem sztywnych, prostych linii i kształtów w architekturze współczesnej. Sztywne betonowe konstrukcje, materiały, takie jak miedź, cyna i metalu były głównym źródłem inspiracji dla projektów dotyczących tapet oraz w dążeniu do idealnej palety kolor