Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Kategorie
Opcje przeglądania

Arte Revera

Arte	Revera

Kolekcja tapet Arte Revera łączy w sobie wzajemne zamiłowanie świata mody i wystroju wnętrz. W tej gamie luksusowych oklein ściennych klasyczne wzory tekstylne otrzymują nowoczesny akcent za pomocą folii, floku lub prawdziwej tkaniny. Głównym źródłem inspiracji do powstania kolekcji była sama tkanina jutowa i jej nieograniczone możliwości. Dzięki niej powstały projekty o patchworkowych, surrealistycznych, stemplowanych i geometrycznych wzorach. Kolekcja tapet Arte Revera to idealna propozycja dla miłośników współczesnego designu oraz osób, które uwielbiają innowacyjne podejście do produkcji dekoracji ściennych. Natomiast metalizujące wykończenia niektórych projektów charakteryzują się niezwykłą elegancją i luksusem.

Tapeta Arte Revera 47500 Align

Tapeta Arte Revera 47500 Align
Tapeta Arte Revera 47500 Align
Moda oraz projektowanie wnętrz są ze sobą blisko połączone. Obie te rzeczy zależne są odzmieniających się czasów i wpływają na siebie w stylu wahadłowym. Wpływy projektowania wnętrz orazprojektów ubrań pojawiają się w świecie mody. Dzięki tapecie Revera, Arte chciał pokazać tą bliską więź:klasyczne wzory materiału są zmienione przez modernistyczne elementy takie jak przezrocza, kosmykiwełny oraz innych prawdziwych materiałów.Align

Materiał był głównym źródłem inspiracji przy tworzeniu tej kolekcji Revera. Projekt Align zrobiony jest zprawdziwych materiałów, zwłaszcza z juty. Jest to połączenie kilku fragmentów juty luźno zszytych zesobą. Przeźrocze nadaje temu projektowi połyskliwy efekt.
Cena: 573,00 zł
mb