Kontakt telefoniczny: 71 321 0 321 (WEW. 2) | bok@tapetujemy.pl

Eijffinger Enso

Kolekcja ENSO Eijffinger obfituje w szereg rozmaitych propozycji tapet wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego czy szukasz dekoracji wyrazistej czy absolutnie stonowanej, nieco bardziej nowoczesnej czy zupełnie klasycznej koniecznie zapoznaj się z linią ENSO.

Tapety z tej kolekcji sprawią, że nawet najbardziej nudne wnętrza natychmiast nabiorą wyglądu rodem z modnego katalogu. Proponowane w serii ENSO Eijffinger wzory sprawdzą się idealnie jeśli zależy Ci na tapecie nie tylko bardzo eleganckiej i stylowej, ale również, a może przede wszystkim ponadczasowej.

Tapeta Eijffinger Enso 386500

Tapeta Eijffinger Enso 386500
Tapeta Eijffinger Enso 386500
Jak można w kilku słowach opisać tę propozycję z kolekcji ENSO Eijffinger? Ta nowoczesna tapeta z pewnością zachwyci miłośników nieszablonowych i oryginalnych dekoracji ściennych. W jakim wnętrzu taka tapeta sprawdzi się najlepiej? Zdecydowanie w nowoczesnym, w którym będzie stanowiła główny element dekoracyjny, bowiem nie lubi konkurencji. Dostępnych jest kilka wersji kolorystycznych tego wzoru, co znacznie ułatwia dokonanie wyboru.
Cena: 570,00 zł
rolka
Dodaj do schowka